• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

afedersin ama senin verdiğin sbot nedense virüslü ama orjinal bota böyle demedi

Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Direct link olması herhalde kafaları karıştırdı. Adminin sunduğu direct link yukarıdaki şekilde. Bu adımları izlerseniz orjinal sitesinde de indirme linkin aynı adreste olduğunu görürsünüz.

شرح فتح أكثر من شكل على نفس الجهاز

1604805916669.png

sa sbot mmp hp bıttımı retun olmadıgı ıcın sehıre donemıyor ve bot duruyor kasmıyor sehıre yuruyerek gerı donmesı ıcın hangı Ayarı yapmam lazım yardım edermısnız

ARKADAŞLAR TROYA SERVERINDA SÜREKLİ DC YİYORUM SABAH 8 DEN BERİ SİLKROAD TÜRKİYE DESTEK EKİBİ İLE GÖRÜSTÜĞÜMDE SBOTTAN KAYNAKLANDIĞINI SÖYLEDİ ÇÖZÜMÜNÜ BULAN VARMI ACABA

Yıllardır sbot kullanıyorum bu sürümü indirdim trsro için fakat bi garip townda falan silahçıya 4-5 kere ugruyor 2 dk lık town 20 dk sürüyor sizdede aynı problem varmı ?

Ben İsro'da/TRSRO'Da Tek Bir Carla Oynuyorum Kendi Halimde Sessiz Sessiz Takılıyorum Hangi Botu Önerirsiniz Arkadaşlar ?

Ben İsro'da/TRSRO'Da Tek Bir Carla Oynuyorum Kendi Halimde Sessiz Sessiz Takılıyorum Hangi Botu Önerirsiniz Arkadaşlar ?
Net sbot. Sadece kasmaksa amacın sbot geçerli. Ama phbotta fonksiyon çok. Ben 3 partiyi sbotta açıyorum. 2 de stall charı var onlar phbotta. Arkadaştan alıyorum phbotu. Sbotu ben alıyorum.

Merhaba,

Bir arkadaşımın laptopuna da Sbotumu paylaşmak istiyorum ancak exe DEP ayarından dolayı açmıyor. Gelişmiş ayarlardan dep ayarını yapmak istediğimde ise bilgisayarı izin vermiyor. Bu sorunu nasıl giderebiliriz, yardımcı olabilecek var mıdır?

Merhaba,

Bir arkadaşımın laptopuna da Sbotumu paylaşmak istiyorum ancak exe DEP ayarından dolayı açmıyor. Gelişmiş ayarlardan dep ayarını yapmak istediğimde ise bilgisayarı izin vermiyor. Bu sorunu nasıl giderebiliriz, yardımcı olabilecek var mıdır?

Bu konuda detaylı anlatım yaptım %70 çözersiniz.

Aşağıdaki linklerde skillerin şablon olarak ingilizce isimleri ve görselleri mevcut bakarak yapabilirsiniz.

Bicheon - Heuksal - Pacheon Skill İsimleri:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Cold - Lightning - Fire - Force Skill İsimleri:

Bu yazıyı ana konuyada eklermisin knka daha iyi olur arada kayboluyor.

Geri