• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

bu bot neden donuyor penceresini açtığım zaman sağa sola çekince donuyor

ya bu bot ıngılızce oyun turkce nasıl skıllerı ayarlıcam oyunda skıller turkce yazıo botta ıngılızce yardım edermısnız

ya bu bot ıngılızce oyun turkce nasıl skıllerı ayarlıcam oyunda skıller turkce yazıo botta ıngılızce yardım edermısnız

Aşağıdaki linklerde skillerin şablon olarak ingilizce isimleri ve görselleri mevcut bakarak yapabilirsiniz.

Bicheon - Heuksal - Pacheon Skill İsimleri:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Cold - Lightning - Fire - Force Skill İsimleri:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Clienti başlat dedikten sonra ekran 2 kere siyah olup kapanıyor client, bazen hem kapanıp hem çalışmayı durdurdu hatası veriyor.

Launcher ile girdiğimde sorun yaşamıyorum botta ise böyle oluyor, loglar;

Kod:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol to view codes content!

gg_352795f91c1e8440da.png

Merhaba Srolobby Ailesi 🙃

Bugün sizlere sbotun silkroad online türkiye için olan test sürümünü paylaşacağım :cool:

TRSRO v1.0.4 :

Yeni sürümleri çıktıkça konuya eklenecektir ;)
bu bot ücretsiz mi?

Az önce Terminate in sebebini bulmuş olabilirim. DC yada DEP sorununa çözüm olurmu bilmiyorum ama bi anda terminate alan arkadaşlar için bi anlatayım ^^ Yayın yaptığım için OBS kullanıyorum. OBS de "Oyun Yakalama" seçeneğini kullandığım zaman charlar direk terminate diyip atıyor. Yayın dışı hiçbir sorun yokken OBS açtığımda hata verdi ve sebebinide bulmuş oldum sanırım. Herkes tabiki yayın açmıyor OBS kullanmıyor, ancak Oyun yakalama, video çekme, Nvidia nın ekran yakalama tarzı özellikleri falan da bu hatayı verebilir. Bu yüzden bu tarz oyun yakalama işlevi gören herşeyi kapatmanızda fayda var. Şuanda çözümü uyguladım ve herhangi bi terminate ile karşılaşmıyorum 2 charımda oyunda. Faydalı olur umarım iyi eğlenceler.

Fotoğraf'da görmüş olduğunuz hatayı alıyorum.Çözümü bulan var mı ? Oyuna giriş yaptığımda bu hatayı alıyorum.

Ekli dosyalar

• 111.png
    111.png
    437.7 KB · Görüntüleme: 37
Bot 1.0.5 sürümüne güncellendi.
Bu sürümde donma sorunları ve farklı media.pk2 kullanımından kaynakli hatalar giderildi 🙃

Malesef hatalar devam ediyor.Oyuna tam girdiği esnada siyah bir pencere gelip oyundan atıyor.HATALAR DEVAM.

merhaba benim s botum çalışıyor ama manage account bölümüne girerken istenilen ikinci şifre yanlış diyor yani oto login yapması için bölüm ve çar bilgilerini giremiyorum oyuna girerken bi sıkıntı olmuyo doğru yazdığımada eminim ama yanlış diyor ne yaptıysam

Geri