• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

sBot sorunsuz şekilde trsroda çalışmaktadır.
Bot geliştiricisi herhangi bir güncelleme yayınlamadı yeni bir sürüm geldiğinde konuya eklenecektir.

Selamun Aleyküm konu ölmüş gibi ama sbot hala çalışıyormu acaba trsro da ?

bot için lik varmı arkadaşlar ve ucretsız veya 1 ay adene sürelı olsada olur tesekkurler.

Şu an sbotunuz çalışıyor mu? akşamki patch sonrası botum çalışmıyor. 1.0.23 ve 1.0.24 (testing) ikisini de denedim, şöyle hatayla karşılaşıyorum.

fg.png

gg_352795f91c1e8440da.png

Merhaba Srolobby Ailesi 🙃

Bugün sizlere sbotun silkroad online türkiye için olan test sürümünü paylaşacağım :cool:

Arkadaşlar hiçbir sbotun trsro için olan crackli botunu asla kullanmayın.
Bu konuda paylaşılanlar shivanın yayınladığı resmi test sürümüdür bu konuda paylaşılan link dışındaki botlara itibar etmeyin!

Botun testing sürümü
TRSRO v1.28:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Botun stabil sürümü
TRSRO v.1.0.27:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Aşağıdaki linklerde skillerin şablon olarak ingilizce isimleri ve görselleri mevcut bakarak yapabilirsiniz.

Bicheon - Heuksal - Pacheon Skill İsimleri:

Cold - Lightning - Fire - Force Skill İsimleri:

Yeni sürümleri çıktıkça konuya eklenecektir ;)
Xigncode3 yeni gelen sürüm TR sro için s bot clent başlatıp giriş sağlamıyor giriş yapıncada bot charı görmüyor :)

Geri