• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

RusSroda 8/8 PT Hazırlığı

osmankus

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
RSRO Ares
*Merhaba Arkadaşlar.*
RusSronun Kapalı Betası 29.03.2023 Tarihinde bitecek. Devamında açık beta ve büyük açılış gerçekleşecek.
Açılış olduğunda 8/8 bir pt ile oyuna başlamayı düşünüyorum. Kapalı beta açıldığından itibaren herşeyi test ettim sorunsuz ve hızlı bir şekilde rank 1 PT olacak ptmiz. Şuan orada charım 68 Lw 5. Günüm.

PT yapımız
Atack- 3 Wizz-Cleric
Atack- 1 Wizz-Bard
1 Warior Cleric
1 Warior-Warlock
1 STR Cleric
1 Bard

Bu şekilde başlayacağız. Bu süreçte oyunla ilgilenebilecek. Ve gerçekten zevk alıp donate kasama şansını yakalayacağımız arkadaşlara ihtiyacım var. Konu altında yorumlar ile veya DM ile iletişime geçebilirsiniz.
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Güncel

Son düzenleme:
Konunun devamı var mı? Sonuç ne oldu yapabildin mi? Şu an da yapmak istesem yapabilir miyim? Bot harici neler gerekiyor?

saddece bot gerekiyor areste bende yeni açtım :) bu styria calışıyor mu acaba isro daki gibi phbot otomatik giriyor mu :)

arkadaşlar 4game üzerinden giriş yaptığınız için hesaplara bot otomatik açsa bile giriş yapmanız lazım 4gamedeki üyeliğe girmiyor çünkü, ve 8li parti yapanlar 7 tane karaktere giriyor manuel olarak 8ci karakteri clientli açıyor diye biliyorum ve main karakter yani oynadıkları 8ci karakterde client açık olduğu için dc yemiyor kolay kolay tüm parti böyle bi bilgim var eski bilgi olabilir not olarak düşeyim.

konuyu hortlatayım bari:LOL: ben 2 karakterden fazla açamıyorum, siz nasıl açıyorsunuz 7-8 karakteri

Geri