• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

russro yardim edersin

server

Daimi Üye
Daimi Üye
Server
TRSRO Harput
7.3. Başka bir Lisans Sahibi tarafından üçüncü taraf yazılımın kullanılması sonucu da dahil olmak üzere, üçüncü taraf yazılımın kullanılması sonucunda oyun deneyimi ve/veya oyun puanı alınması dahil olmak üzere bir oyun avantajı ve/veya oyun değeri elde etme engellendim yardim edersin ceza verdiler konu açarsin bilgi versin

7.3. Başka bir Lisans Sahibi tarafından üçüncü taraf yazılımın kullanılması sonucu da dahil olmak üzere, üçüncü taraf yazılımın kullanılması sonucunda oyun deneyimi ve/veya oyun puanı alınması dahil olmak üzere bir oyun avantajı ve/veya oyun değeri elde etme engellendim yardim edersin ceza verdiler konu açarsin bilgi versin
Bot kullandıysan banlanırsın ne yardımı bekliyorsun?

abi içindeki bot kullandım
yaptıyor phbot yok
phbot nasil olucak oyna veriyorum inglice mpk izin veriyor
Bot kullanmadıkça kolay kolay banlanmazsın.
Pk2 editide zaten sadece sen görebiliyorsun oyuncular şikayet etmedikçe ondanda bir sorun yaşayacagını zannetmiyorum.
Şirkete ticket atıp neden banlandığını detaylı şekilde öğren.

Selamlar,
Arkadaş haklı hiçbir şekilde phbot ile giriş yapmayı bırak pk2 edit bile yapmadım makro kullandım bende şimdi kontrol ettim banlanmışım. Ticket açtım lisans programlama falan diye neden sunmuşlar 1 gün ban atmışlar anlamadım.

Selamlar,
Arkadaş haklı hiçbir şekilde phbot ile giriş yapmayı bırak pk2 edit bile yapmadım makro kullandım bende şimdi kontrol ettim banlanmışım. Ticket açtım lisans programlama falan diye neden sunmuşlar 1 gün ban atmışlar anlamadım.
O zaman sorun şirketin koruma programi ile ilgili desteğine yazıp detay öğrenmeye çalışın.

Aşağıdaki gibi bir yanıt yolladılar, bilgisayarda virüs programı dahi yok. Arka planda çalışan sadece team wiever-anydesk gibi programlar var. Phbot ile dahi giriş yapmamış biri olarak bu saçma sapan cevap açıkcası beni tatmin etmedi. Russro kullandığı veritabanı ve koruma programları işlevsiz ve yetersiz, daha üstüne kasıp tekrar ban yemek istemem. Deneme amaçlı girdiğim oyundan kurallarına uygun şekilde devam edip bu şekilde ban yemek açıkcası üzücü.

Your account was blocked for using third-party software in order to gain a gaming advantage.

We would like to draw your attention to the fact that this blocking was deferred, i.e. it is not necessarily that you were using third-party software right before the blocking. However, we are absolutely certain that the third party software was used, and the blocking is therefore well-deserved.

Blocking is applied for the use of any software or code that infiltrates the game and disrupts its operation. These include programs for editing parameters in computer games.

In addition, we advise caution with any other programs and files that are not directly related to the game, but are used to break into the software.

Please remove all third party software that affects the game. Be warned that if you do not do so, subsequent lockouts will last much longer.

Aşağıdaki gibi bir yanıt yolladılar, bilgisayarda virüs programı dahi yok. Arka planda çalışan sadece team wiever-anydesk gibi programlar var. Phbot ile dahi giriş yapmamış biri olarak bu saçma sapan cevap açıkcası beni tatmin etmedi. Russro kullandığı veritabanı ve koruma programları işlevsiz ve yetersiz, daha üstüne kasıp tekrar ban yemek istemem. Deneme amaçlı girdiğim oyundan kurallarına uygun şekilde devam edip bu şekilde ban yemek açıkcası üzücü.
Belki türk kullanıcılara özel bir yıldırma politikası uyguluyor olabilirler.
Hiçbir şeyi ihlal etmediğin halde ban yiyorsan burada bir olay dönüyordur.
TRSRO gibi kendi bölgesel sürümümüz dururken başka bölgesel sürümlerde bence oynayın ama çok emek harcamayın.

Geri