• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Premium açtığım karakteri diğer oyuncularla birlikte sıraya sokuyor.

Kemencevi

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
İSRO Hyperion
Bellona serverinda Premium'u aktif ettim ve birkaç saat botta durduktan sonra çıkıp tekrar girdiğimde charı diğer oyuncularla sıraya koydu. Premium olan bir hesabı nasıl sıraya koyuyor arkadaşlar? Bu bir bug mı? Konuyla ilgili bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa memnun olurum...

Hacım premium dediğimiz şey bir silk itemi.
Eğer her silk itemi alanı direk oyuna alsa reverse alan, global alan kim varsa hepsinin oyuna doldurması gerekir.
Eğer her servere tekte girmek istiyorsanız mutlaka 300 silk alıp harcamanız ve silver vip olmanız gerekmektedir.
Premiumun eskiden faydası vardı girişi için şu an sistem tamamen VIP buff üzerinden işliyor.

Kullandığın Premium Plus seneler önceki oyuna yeni başlayanlara verilen premium ise onun oyuna tekte giriş özelliği yok maalesef.

Hacım premium dediğimiz şey bir silk itemi.
Eğer her silk itemi alanı direk oyuna alsa reverse alan, global alan kim varsa hepsinin oyuna doldurması gerekir.
Eğer her servere tekte girmek istiyorsanız mutlaka 300 silk alıp harcamanız ve silver vip olmanız gerekmektedir.
Premiumun eskiden faydası vardı girişi için şu an sistem tamamen VIP buff üzerinden işliyor.
Premimum oyuna tekte sokuyor. Silver a gerek yok illaki. Sadece oyuna girince oyundan atılırsın. Ama sadece Eris serverda yaşadım bu durumu. Başka server ı bilmiyorum şu an için.

Premimum oyuna tekte sokuyor. Silver a gerek yok illaki. Sadece oyuna girince oyundan atılırsın. Ama sadece Eris serverda yaşadım bu durumu. Başka server ı bilmiyorum şu an için.
Premium tekte oyuna sokmuyor hacım jc planet dahil olmadan önce bu dediğin geçerliydi artık oyuna tek tık atmak istiyorsan VIP olmak zorundasın.
Emin ol safece presi açık diye girdiği gibi dc yiyen yığınla insan gördük :)

Premium tekte oyuna sokmuyor hacım jc planet dahil olmadan önce bu dediğin geçerliydi artık oyuna tek tık atmak istiyorsan VIP olmak zorundasın.
Emin ol safece presi açık diye girdiği gibi dc yiyen yığınla insan gördük :)
Hacı ben girdim. Hatırlıyo musun Eris silver vip istiyor muhabbeti yaptık. O ara akşam 6 ya kadar premium sayesinde tek tıkla giriş yaptım hep silver olana kadar. Olaya dikkat! Tek tıkla :) 5 10 sn sonra dc yemesinden bahsetmiyorum :)

Sizin söylediğiniz olay Eris sunucusu için geçerlidir orada çok fazla VIP oyuncu olduğundan sadece premium'u olanlarıda sıraya sokuyor veya oyuna girince hemen DC veriyor. Fakat diğer sunucularda o kadar fazla VIPli char yok (sunucuların %25 lik kısmı felandır en fazla) o yüzden premiumlular denediğinde çok rahat oyuna girebilmekte. Tekrar ediyorum Eris sunucusu haricindeki tüm sunucularda olay budur.

Sizin söylediğiniz olay Eris sunucusu için geçerlidir orada çok fazla VIP oyuncu olduğundan sadece premium'u olanlarıda sıraya sokuyor veya oyuna girince hemen DC veriyor. Fakat diğer sunucularda o kadar fazla VIPli char yok (sunucuların %25 lik kısmı felandır en fazla) o yüzden premiumlular denediğinde çok rahat oyuna girebilmekte. Tekrar ediyorum Eris sunucusu haricindeki tüm sunucularda olay budur.
+1

pre
Hacı ben girdim. Hatırlıyo musun Eris silver vip istiyor muhabbeti yaptık. O ara akşam 6 ya kadar premium sayesinde tek tıkla giriş yaptım hep silver olana kadar. Olaya dikkat! Tek tıkla :) 5 10 sn sonra dc yemesinden bahsetmiyorum :)

pre acik silver buff lu car 8 gundur acik :) sorunsuz dc yemedim server feorina

Flora serverinde premium ile server trafigine takilmadan girebiliyorum, sanirim JC Planet ve Joymax serverleri arasinda farklar var.

Joymax Serverlerinde hala Shard Fatigue (Karakter göstercesinin altındaki mavi pil) yok oraya girme pre ile tek tık girme ihtimaliniz olabilir ama denemedim bişey diyemem.

Geri