• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

PHBOT Kasmama sorunu

serhat67

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
VSRO Hoang_Kim
Bot kasılırken bazen kasmayı bırakıyor öylece duruyor. Gece bota bırakmıştım mesela böyle bir durum olmuş yine. Şimdi biliyorum botu kapatıp açsam düzelecek ama bu kesin çözüm değil. Kasılacak alana geliyorum koordinatını aldırıp kasılmaya başlıyor ama sonradan nedensiz duruyor. Bu durumu çözebilmiş değilim.

Edit : Bu arada bugün bakım günü diye böyle bir sorun olmuştur diyebilirsiniz. Onunla ilgili değil. Bakımdan önce de bunu birçok kez yaptı.

Çok fazla ks yersen sapıtıyo bot. bide engellerin etrafından dolas sekmesini secince engele denk gelince botu ayarladıgındıgın koordinata gidip tekrar baslıyo bot.şu an zaten trsro için phbot test aşamasında normal yani bunlar. ama bunlara rahmen sbota bence 10 çeker :=)

Çok fazla ks yersen sapıtıyo bot. bide engellerin etrafından dolas sekmesini secince engele denk gelince botu ayarladıgındıgın koordinata gidip tekrar baslıyo bot.şu an zaten trsro için phbot test aşamasında normal yani bunlar. ama bunlara rahmen sbota bence 10 çeker :=)

Anladım hocam. Bu bilgiler aydınlatıcı oldu. Bulunduğum yerde ks yapan botlar var. Herhalde onlarla ilgili olsa gerek ama tabi ki deneme sürümü olduğu için dediğiniz gibi bununla ilgili bir durum. Evet botu çok sevdim. International Sro dasürekli mbot kullanmıştım. Ciddi anlamda daha gelişmiş bir bot. Çok detaylı.

Bu arada PHBOT'la ilgili şöyle bir hata daha oldu. Silahım kırıldığı halde şehre ışınlanmadı. Çanta dolunca şehre dönüyor ama silah kırılınca dönüş yapmadı. Ayarlar seçili olduğu halde böyle bir hatayla karşılaştım. İleriye dönük bu hatalarında giderileceğini düşünüyorum.

Bu 3 sekmede işaretlimi ?

Eğer işaretli ise silah kırldıgında yanıp sönmeye baslar o anda geri dönmez. tam kırmızı olunca geri döner ısınlanır bilgine )

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    7.6 KB · Görüntüleme: 21
Bu 3 sekmede işaretlimi ?

Eğer işaretli ise silah kırldıgında yanıp sönmeye baslar o anda geri dönmez. tam kırmızı olunca geri döner ısınlanır bilgine )

Tabi bunlar işaretli. Normal de dayanıklılık 4'e düşünce şehre ışınlanacak ibaresi vardır. Silah dayanıklılık üzerinde mouse tuttuğunuz zaman bunu belirtiyor ama ben yine de dayanıklılık 0 olana kadar bekledim. Haliyle atak yapamamaya başladı ve öylece durdu. Çantam da return scroll'da var ama en kötüsü :) Bununla ilgili mi bilmiyorum.

aynı sorun bende de mevcut şuan ss nuke karakteri kendi kendine duruyor buf basmıyor atak yapmıyor öylece bekliyor. bir diğer karakterim bow onda hiç bir sıkıntı yok gayet düzgün çalışıyor.
neyse bu konuyla ilgili çok araştırma yaptım ama sonuç çıkmadı sadece benim başıma geldi zannediyordum kendimce bir çözüm buldum hesap relog (DC) yapınca normale dönüyor ve sadece bicheon karaktere oluyor diye düşünüyorum

Bottan Kontrol ederseniz. Kötü Şeytan Becerisini Kullnmaya Çalısıyor diye yazar.
Yani devili bekliyo bug oluyo bazen bendede oldu düzeldi.
Sorunu Yaşadıgınızda Üstünüzdeki devili çantanıza alın. zamanı doldugunda bekleme süresi geçtiğinde yani koyun tekrar karektere düzelecektir.

Teşekkür ederim hocam bu sürekli mi olacak her defasında böyle bekleyecek mi yani 1saatte bir oluyor neredeyse bu bana

Yok Her defasında Olmadı Kendi kendine düzeldi 1-2 güne

şimdi dediğiniz gibi yaptım durmuştu devili çantaya aldım normale döndü çok teşekkür ederim

Önemli Değil Bir Yararımız Olduysa Ne Mutlu Bana^^

Bottan Kontrol ederseniz. Kötü Şeytan Becerisini Kullnmaya Çalısıyor diye yazar.
Sorunu Yaşadıgınızda Üstünüzdeki devili çantanıza alın. zamanı doldugunda bekleme süresi geçtiğinde yani koyun tekrar karektere düzelecektir.
aynı sorunu dedıgınız yontemle cozuldu fakat bota saldıgımızda dewili kullanamıcaz mı yani simdi cantada durcak oylece bosuna

aynı sorunu dedıgınız yontemle cozuldu fakat bota saldıgımızda dewili kullanamıcaz mı yani simdi cantada durcak oylece bosuna
Devile + basmadan normal kullandırabilirsiniz veya +basılı bile olsa giant party gibi çıkması zor moblara ayarlarsanız bot sorunsuz kasar.
Botun kasmama sebebi dewilin artılı halindeki kullandığı skili olmadan basmaya çalışmasından dolayıdır.

Merhaba,

Teyit için yazıyorum, arkadaş haklı. Devili kapattım char normal hızlı attack yapmaya başladı, ek bilgi bu devile + basınca bot şaşırıyor. O da attack beklemesi delay yapıyor. Her zaman altta devili çalıştırmaya çalışıyor demiyor. Bilginiz olsun. Teşekkürler.

Geri