• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Phbot itemi depola dememe rağmen yere atıyor

remzi121212

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
İtemi depola diyorum ama kasaya gelip itemi yere atıyor bunun çözümü nedir ?

Ayarladıktan sonra güncelle diyormusunuz :unsure:

RtAcAi.png

Phbotu yeni aldım malum sbot kapanıyor ama bu sorunu çözemiyorum. pet envanterinden kendi envanterine atiyor ordan da yere atıyor. sıfırladım tekrar gücelledim yere atma kısmına hayır dedim halen yere atiyor nasıl düzelticem bunu

Hocam phbot'tan bir resim atar mısınız. Birde Stable versiyonu mu kullanıyorsunuz yoksa Testing mi? İnsanlar phbot'u ilk kurunca testing versiyonunu es geçebiliyorlar

Phbot testing açtım, zaten manager falan bahsedilen hiçbir şey yok sadece testing var onu açtim id pass girdim botu kullanıyorum ama envanterinden yere atıyor. Sbot kullandım yıllarca hiçbir sorun olmadan kullandım ama burda ilk defa kullandığım için ve internette yeterli hiçbir video olmadığından bu sorunu çözemedim ve çözemeden de kullanamıcam botu.

Ekli dosyalar

• phbot.png
    phbot.png
    52 KB · Görüntüleme: 27
  • phbot2.png
    phbot2.png
    59.1 KB · Görüntüleme: 26
Phbot testing açtım, zaten manager falan bahsedilen hiçbir şey yok sadece testing var onu açtim id pass girdim botu kullanıyorum ama envanterinden yere atıyor. Sbot kullandım yıllarca hiçbir sorun olmadan kullandım ama burda ilk defa kullandığım için ve internette yeterli hiçbir video olmadığından bu sorunu çözemedim ve çözemeden de kullanamıcam botu.
Evet ilk görünce benim de ne oluyor dediğim bir hata :D Bu bot ile oyunun çakışması diyeyim. Siz devam edin itemi depoya attığınız göreceksiniz. Herhangi bir sorun yok

2 gündür yere atıyor ama oynanmıyor.
Başka hiçbir sorun yok bunu çözemediğim için kullanamıyorum botu şu an.

Atmıyor. Oyun, pet üzerinden charın üzerine taşıdığını ve oradan da depoya atma işlemini yere atıyor diye algılıyor. Bende ilk görünce şaşırdım. Ama baktım yerde ne item var ne de başka birşey. Böyle olunca durdurmadım botu. İşlemi tamamladıktan sonra bir depoya gireyim dedim. Baktım tüm itemler depoda.

Bendeki sorun item depoya gitmiyor yere attığını görüyorum depom bomboş kaldı depodan alıp yere de atıyor tamamen bitirdi yani beni.

Geri