• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Duyuru phBot - İSRO ve TRSRO için Limit Güncellemesi!

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_1f6fe630ea3f62fdd7.png

Merhaba Srolobby Ailesi

Bugün sizlere phbotta yapılan önemli bir değişiklik hakkında bilgi vereceğim.

phBot İSRO ve TRSRO için karakter açmaya bir limit getirdi.

Buna göre her bilgisayarda her isro ve trsro sunucu için 50 karakter açılabilecek..

dskll5z.png

Yani yaklaşık 6 parti dışında artık parti açılmayacak.

Zorunlu sürüm güncellemesi ilerleyen saatlerde gelmiş olacak ve artık eski sürümler çalışmayacak.

Bu gelişmenin hem isro ve trsro için nasıl bir etkisi olacağını düşünüyorsunuz konuda bu konu hakkında konuşalım.​

Bence güzel olur gold botlara azda olsa çare bulunmuş olur. 1 pc den açılan karakter sayısını benden iyi biliyorsun, hiç değilse girişler az da olsa rahatlar...

çok iyi be isro da ve tr sroda gold parti kurup servetine servet katanlar şahıslar üzülmüştür.

"Alın verin, ekonomiye can verin ." oldu şuanda bakalım sınırlamadan sonra yeni pc'ler yeni bot acocuntları bayağı harcama olacak bu da haliyle gold fiyatlarına bayağı etki edecek :)

yıllanmış oyun için o kadar zahmete girmezler sanırım belki trsro için zehmete değer daha yeni ve taze oyun ama isro için o kadar masraf yapacaklarını sanmıyorum. :)

Şekil A Server Hemera :) O yüzden 3-5 Çarı olanlar rahat :) (WTS PRE AYIN 1.İNDEN SORA)

SRO[2024-02-26 08-12-53]_98.jpg

güncelleme geldi mi bot calışmıyor bende şuan güncelleme istiyor güncelle dediğimde güncelleme yok diyor

güncelleme geldi mi bot calışmıyor bende şuan güncelleme istiyor güncelle dediğimde güncelleme yok diyor
güncelleme geldi kardeşim version 27.5.9 olması lazım veya 27.5.8 [fakat bu sürümde item filtresinde sorun var ] güncel sürüm olan 27.5.9 sürümünü
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

bu link üzerinden indirebilirsin

Bu zamana kadar gelen en güzel haber, biraz geç gördüğüm için sabaha kadar force update nedeniyle hata alıp durmuş bot. Diğer insanlarda benzer bir senaryo yaşamış olabilir. Gece gelen ss'ler biraz ondna kaynaklı olabilir. Kendi yağımda kavruluyordum, 1000 kişilik sıralarda boğuluyordu charlar ama şimdi dört dörtlük oldu. Ryan'ın eline sağlık 🙏

Edit: devrik cümleleri düzeltmeye çalıştım. Oldu mu emin değilim :)

Ana Manager güncellemesi gelmesini bekliyorum o gelirse her sunucu nun sıraları artık belirli bir rakama oturacaktır.

Bazı arkadaşlar bu güncellemenin daha fazla phbot satmak için olduğunu düşünüyor, ve şahsıma bile adeta bot üyeliği satılınca sanki ben kazanacakmışım gibi yalandan algı yapıyorlar.

iSRO'daki eski limit 100dü ve sadece 4-5 kişi koca bir sunucuyu ele geçirip imparatorluğunu kurup oyunu sevdiği için oynamak isteyen denemek isteyenleri de oyundan uzaklaştırıyordu.

TRSRO'da ise sadece resmi ip limit 2 elinde ip adresimi var senin için 2 çar açma limiti demekti..wifi modem alan, vınn alan oyuna parti atmak için koşuyordu

Bunlar direk oyunların ölmesi demekle eşdeğer olduğu için bot geliştiricisine böyle bir öneri sundum ve mantıklı buldu ve topluluğun oyuna sundu benim gibi düşünen bir çok insan varmış ki bu kabul gördü ve uygulandı..
Ne oyun şirketleri nede bu oyuna yazılım geliştirip satan para kazanan kişiler ekmek yediği yerin ölmesini istemez..
Şu an ki önlemler yeter mi bana göre yetersiz ama çok olumlu bir adım..

Fakat bizim insanımıza yine yaranamadık adımız yalakacı ve algıcı oldu..
İnsan kadar nankör bir varlık asla yok.

50 yine çok güncelleme geldikten yaklaşık 2 3 saat sonra oyun yine full çekti.

Bu aslında ryan için güzel bir hamle :)
Yeni PC alınacak haliyle yeni üyelikle giriş yapılacak aynı karakterlerin açılması için adam fazladan para kazancak ama asıl etki oyuna döner benim görüşüm.
Oyun içerisindeki gold-item değerlenebilir artık.
Tekrar diyorum "ALIN VERİN EKONOMİYE CAN VERİN" ;D

Geri