• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Phbot Hesap Aktifliği

tolu22

Daimi Üye
Daimi Üye
Server
İSRO Arges
Merhabalar

Phbot'da redeem yaparak key girdim ama botta kullanıcı adı şifre yanlış hatası alıyorum. Community kısmında kullandığım kullanıcı adı ve şifremi yazıyorum. Ne yapmam gerek.

Sonradan mailde bu kullanıcı adı pw gördüm resetle dediğimde yine ona benzer karmaşık bi kullanıcı adı şifre geldi. bunları değiştiremiyor muyuz ben eskiden daha anlaşılır kullanıcı adı ile girdiğimi hatırlıyorum tabi uzun yıllar geçti üstünden.

Son düzenleme:
Merhabalar

Phbot'da redeem yaparak key girdim ama botta kullanıcı adı şifre yanlış hatası alıyorum. Community kısmında kullandığım kullanıcı adı ve şifremi yazıyorum. Ne yapmam gerek.

Sonradan mailde bu kullanıcı adı pw gördüm resetle dediğimde yine ona benzer karmaşık bi kullanıcı adı şifre geldi. bunları değiştiremiyor muyuz ben eskiden daha anlaşılır kullanıcı adı ile girdiğimi hatırlıyorum tabi uzun yıllar geçti üstünden.
phBot forum üyeliği ile botun üyeliği farklı şeylerdir.
Password reset ile gelen phbot_12121 sizin bottaki idnizdir.
bir sonraki karmaşık kısım ise şifreniz bunu kendinize özel hale getirmek için 15$ ödemeniz gerekmektedir.
Onu da buradan yapabilirsiniz;
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Teşekkürler. Belkide ben yanlış hatırlıyorum. ama sanki forumdaki kullanıcı adımla botun adı aynıydı bu 2018 2019da falan kullanmıştım.

nasıl yanı her yeni hesap açan 15 dolar aktifleştirme parasımı ödemek zorunda.

Geri