• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

PHbot her gece kapanıyor

SroNoob

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
VSRO Bach_Kim
Arkadaşlar bu PHbot denen arkadaşın başında beklemeyi bırkaıp yattığım zamanlar 1 saat sonra kapanıyor. Her gece istisnasız kapandı bu kardeşimiz. Bir kere bile sabaha kadar çalıştığını göremedim. İnsan merak ediyor acaba sorun bende mi? Bunun bir özelliği varda ben mi bilmiyorum acaba? Yardım ederseniz çok sevinirim.

Büyük ihtimal ya antivirüsün kapatıyor yada gece internetin kesiliyor botta internet bağlantısı bulamayınca hata verip kalıyor 🙃

Bi antivirüse bakıyim, internette kesin sorun yok onu biliyorum. Eğer antivirüs de zaten kapalıysa tekrar darlarım seni hocam:LOL:

bilgisayarınız 1 saat sonra otomatik olarak kendini bekleme moduna alıyor olmasın?
güç seçeneklerinizi kontrol edin.

Ekran Koruyucu Aktif ise Kapat . Oyun Pc si ise Oyun Modunu aktif et Sorun düzelecektir.

Ekran Koruyucu Aktif ise Kapat . Oyun Pc si ise Oyun Modunu aktif et Sorun düzelecektir.

Ekran koruyucuyla ilgisi yok. Ben bota bıraktığım vakit kesinlikle ekran koruyucu açarım. Sizde açın derim. Yani bilgisayar sabit ekranla saatlerce durmasın.

Sorunun 2 sebebi olabilir. Birincisini arkadaş söylemiş. Güç ve uyku seçeneklerine bir bakın. Oradaki ayarları her zaman açık olarak ayarlayın. Diğeri de, Güç Planını dengeli olarak ayarlayın ya da tam performans. Eğer laptop ile kasıyorsanız şarjım az gitsin diye düşünüldüğü için Güç Tasarrufu moduna alınabiliyor. Bu ayar şarjı en çok yiyen ekran üzerinde kısıtlamaya giderek bilgisayarı belli bir süre sonra uyku moduna alıyor ya da kapatıyor.

Arkadaşlar, bilgisayarın ekranı kullanılmadıktan 1 saat sonta kapatması için ayarlamıştım, bu seçeneği kapattım yerine ekran koruyucu koydum. Dün gece botta 15 kere ölerek kasılmaya çalışmış. Hepinize çok teşekkür ederim. :LOL:

Arkadaşlar, bilgisayarın ekranı kullanılmadıktan 1 saat sonta kapatması için ayarlamıştım, bu seçeneği kapattım yerine ekran koruyucu koydum. Dün gece botta 15 kere ölerek kasılmaya çalışmış. Hepinize çok teşekkür ederim. :LOL:
O yüzden yaşasın Glavie :D

Kendim karayolları çalışanı olduğum için çok duramıyorum bilgisayar başında. O yüzden PHBOT benim için çok fonksiyonel bir bot. Adminin bir konuda dediği gibi. PHBOT'u ayarla 1 ay dokunma kassın :)

Ekli dosyalar

• 2020-11-15_20h08_43.png
    2020-11-15_20h08_43.png
    52.2 KB · Görüntüleme: 45
Bende de buna benzer bir sorun var benim bu sorun herzaman olmuyor, oldugu zaman Bota bırakıyorum 10-15 dk sonra Client kapanıyor ph bot menagerde durumu kapalı hale geliyor giriş yapmıyor

Beyler benım de aynı sorun oluyor PC de Güç ayarları olsun ekran koruyucu olsun hepsi dediğiniz ayarlarda ama yınede uyudukdan Bir kaç Saat sonra Sarı renge Dönüyor PHBOT simgesi ve bot duruyor]
10 dakika içinde sunucudan hiç veri alınamadı, bağlantı kesildi diye uyarı verıyor bazen bot durunca acaba neden boyle bırın sorun yaşıyorum

Geri