• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Beyler phbot manager kısmına phbot şifresini yazıyorum oto girişi ayarlamak icin girdiğiniz parola doğru değil diyor.

Dostum eline emeklerine sağlık çok güzel anlatmışsın.Şu sro tr de yere düşen bütün itemleri toplatma seçeneği var mı? Yoksa ben arama kısmında bütün itemleri arayıp hepsini seçip topla mı demem gerekiyor?
Hepsini seçip topla demen gerekiyor. Ama toplama filtresini güncellemeyi unutma

Merhaba,

Toplama ayarları için bir sorum olacaktı.

Topladığı itemleri sadece pet çantasında tutsun şeklinde bir ayar bulunmuyor mu ?

Merhaba,

Toplama ayarları için bir sorum olacaktı.

Topladığı itemleri sadece pet çantasında tutsun şeklinde bir ayar bulunmuyor mu ?
"Toplama ayarları-Ayarlar-Pet itemlerini satmak ve depolamak harici hareket ettirme" seçeneğini seçebilirsin. Benim bot ingilizce olduğu için kendimce çeviri yaptım sendeki Türkçe metinler biraz daha farklıdır.

Beyler ben phbotta hayalet arşını nasıl bastırırım. Kayma skilli? hızlı koşmanın yanındaki buff kısmına koyunca attack yapmayı kesiyor.

Beyler ben phbotta hayalet arşını nasıl bastırırım. Kayma skilli? hızlı koşmanın yanındaki buff kısmına koyunca attack yapmayı kesiyor.
Moblara giderken kullandırmak istiyorsan Saldırı kısmında teleport becerinisi kullanı işaretle bot otomatik kullanır.

xQ3Spp.png

Dostum çok faydalı bir konu olmuş ellerine emeğine sağlık bir sorum olacak pet ile topla dediğim de peti off yapıyor toplamıyor peti botta kullanamıyorum yardımcı olursan sevinirim

pet çantasındaki itemler dolunca benim çantama aktarsın şehirde satsın npc itemleri gibi nasıl ayarlıyabilirim ?

yani kısaca sun sos olunca satmasın tek normal itemleri şehirde satsın
petin çantası dolunca benim çantama aktarsın tekrardan toplamaya devam etsin ?

Benim Phbotta "Canavar Tercihleri" sekmesi neden boş ? Sırf bu yüzden gidip gidip pillara dalıyor. :)
Yardım lütfen...

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü .png
    Ekran görüntüsü .png
    92.4 KB · Görüntüleme: 3
Sağ tıklayıp Ekle diyerek ekleme sağlamalısınız.
Sağ tıklıyorum ama hiç bir şekilde birşey açılmıyor.Sayfa hep boş. Burada anlatılan Phbot bilgilerini okudum. Bilgisayardan az da olsa anlarım. Buradaki anlatılan "canavar tercihi" sekmesi ile benimki benzemiyor. :) Birşey eksik ama ne ?

Sağ tıklıyorum ama hiç bir şekilde birşey açılmıyor.Sayfa hep boş. Burada anlatılan Phbot bilgilerini okudum. Bilgisayardan az da olsa anlarım. Buradaki anlatılan "canavar tercihi" sekmesi ile benimki benzemiyor. :) Birşey eksik ama ne ?
Phbot kurulumu eksik olarak tamamlanmış olabilir. Garanti olması için var ise config dosyalarınızın yedeklerini alıp tekrardan temiz kurulum sağlamanızı öneririm.

Sorunu hallettim. Tşk ederim.

Son düzenleme:
Hocam merhabalar bir serverda oynuyorum fakat char clerick bufflarını bastıktan sonra 2hı eline almıyor ve atack yapmıyor ben alınca eline atack yapıyor sadece çözümü nedir acaba biliyor musunuz ?

selamlar kolaylıklar. phbot saldırı kısmına eklenen healing kısmının anlatıma eklenmesi daha eksiksiz hale getirecektir. şimdiden tesekkürler.

TRSRO için yapamadığım bi konu var. 10dg itemleri blueli olanları depolamak, haricinde kalan hepsini satmasını istiyorum. denedim ama olmuyor yardımcı olabilecek var mı @Burak Yoğun

Geri