• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

PHBOT Çalışmıyor ?

Phbot.dll diye ryan birsey yukledi degistirince duzeldi bot ama 3 . Cara girerken gozluklu yvşk bir adam cikiyor.yeni güvenlik uygulamasi zarhal

slm phbot girmiyor oyun 2 karater yokmuyor ne oldu cevap verinda dll indirdim olmadı resim yaptıniz

Son düzenleme:
PH Bot ile giriş yapamayanlar için; PH Bot ve SilkroadTR dosyalarını güncelleyin ve kapatın, ardından ph bot testing dosyasının içerisine girip aşşağıda belirttiğim linkteki dll dosyasını indirip dosyadaki dosya ile değiştirin. Ardından Manager ile oyununuzu açın. Olympos Serveri RoyalKnighTR
Link :
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

2. Charı girerken clientless yeme durumu var ona bakınıyorum
yine ama dll degiştirdim ama 2 karater açıyorum aynisin yaptın oyunda atı

tek charla sabahtan beri bota bağlanamıyorum dll de değiştirdim üstelik... yeni bir güncelleme ile toparlanır mı bu durum
ekleme: clientsiz girince baglanıyor bot

Arkadaşlar bot geliştiricisi bile paylaşmış olsa herhangi bir yerden dll indirmeyin.
Botun bot geliştiricisi tarafından build alınıp güncellenmesini sürümünün değişmesini bekleyin.
Sitemizde üyelerimizin paylaştığı dllden herhangi bir mağduriyette sorumluluk kabul etmiyoruz.
Bilginize.

Burakcım haklısın da silip tekrar yükle oyunu vs dediler düzeliyormuş öyle onu da denedim olmadı ne zaman düzelecek bu çözümü bilen arkadaşlar paylaşsın lütfen

ya ph botu aldığım siteye sorunu iletiyorum görsel falan diyor anlamadığım sıkıtıdan haberleri yokmu silkroat tr nin sayfasına mesaj attım
Şuan için bot programınızın oyuna uygun yeni bir güncelleme çıkartması gerekmektedir. Daha sonra problemsiz olarak giriş sağlayabilirsiniz.

Sağlıklı günler, keyifli oyunlar dileriz!

Silkroad Online Türkiye - Destek Ekibi böyle cevap geldi olayın farkında deilmi ph bot ile alakalı kişiler

Arkadaşlar bot geliştiricisi bile paylaşmış olsa herhangi bir yerden dll indirmeyin.
Botun bot geliştiricisi tarafından build alınıp güncellenmesini sürümünün değişmesini bekleyin.
Sitemizde üyelerimizin paylaştığı dllden herhangi bir mağduriyette sorumluluk kabul etmiyoruz.
Bilginize.

Teşekkürler bro, yanıtı siliyorum

Geri