• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Oyuna Yeni Başlayanlar

elves27

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
Merhaba 30'a merdiven dayamış yılların oyuncusu olarak Silk Road Onlineyi hiç oynamamış idim. Diğer bilinen bir çok MMORPG oyunu oynamış idim. Malum Türkiye de resmi sunucu açılıyor. Bende oynamayı düşünüyorum. Şuanda eski bir sisteme sahibim sistemimde en kısa zamanda yenilenecek. O zamana kadar oyunu anlayıp kavrayabileceğim sadece PK odaklı olmayan bir sunucu tavsiyesi istiyorum.
Söyle bot olmayan, Lwl kasmalı, sadece para basanların üstün olmadığı, mümkünse dilimi bilen ekiple oynayabileceğim bir server önerisi rica ediyorum.
Umarım bu konu yasaklı değildir.
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Aşırı ilgisiz veya zor bir soru sordum galiba

Son düzenleme:
Hocam merhaba. Private serverların neredeyse tamamı paytowin ve botla dolu. Silkroad Online için eski bir sistem zaten yeterli..
Oyunun genel mantığını, işleyişini, skilleri, build seçimlerini öğrenebilmek için Ex/Sp rate yüksek serverlara bakmanızı öneririm diğer türlüsü boşa zahmet olur bana kalırsa.

Vakit geçirebileceğin bir sürü pvp var ama forumda bir arkadaş senin gibi sıfırdan oyuna başlayacaklar için A'dan Z'ye detaylı bir rehber videosu çekmişti

Normalde oyuna tekrar bakış adı altında bi tanıtım yapıcaktım Gamegami öncesi hazırlık maksatlı ancak iyice rehbere kaydı baya detaylıda bişeyler anlatınca dedimki rehber olarak koyayım bu videoyu Youtube ada. Yeni başlayanlar için rehber, eski oyuncular için hatırlatma olacaktır fakat hali hazırda oyunculara pek hitap etmiyor muhtemelen. Bunu baştan belirtmek isterim. Normalde yayından kesit olduğu için, haliyle eksikler olabilir, kopukluklar yok ve uzun bir video oldu. Bilmiyorum faydalı olurmu. Yeri doğrumu onuda bilmiyorum. Umarım faydalı olur. İyi Seyirler;

Tamamdır Teşekkür ediyorum.

Vakit geçirebileceğin bir sürü pvp var ama forumda bir arkadaş senin gibi sıfırdan oyuna başlayacaklar için A'dan Z'ye detaylı bir rehber videosu çekmişti
Hocam videoyu izledim de video çeken arkadaşı da tanıyorum yıllardır ilk bakış çekiyor. Bu işi bilen birisinden tavsiye almam gerekiyor. Bu arkadaşın çektiği ilk bakış kendine bile yaramaz. Bu oyunlara aşinayım. Build öğreneyim dedim açıklamaya yazmış ki bu buildler değişti. Bana faydası olabilecek iyi bir build tavsiyesi lazım. Oyunu şuanda öğrenmek için oynuyorum.

Son düzenleme:
Bu biraz sert olmadımı sencede? Kendime bile yaramayan içerikleri Youtube a taşımam çünkü... Beğenmemeni anlarım ama yıllardır bu işi yapan birisi yıllardır oynadığı bir oyunu gayet iyi anlatmıştır belkide. Ön yargılardan kurtulmak gerek diye düşünüyorum. Ayrıca dikkatli okunmamış yorum sanırım. Eğer İsro sistem ile açılırsa oyun "build" kısmı bir işe yaramaz dedim. Hala bu konuda net bir açıklama yok. Ancak diğer her türlü bilgi gayet işinize yarayacak şeyler ve ipuçları taşıyor. Yinede siz bilirsiniz. Her neyse herkes herkesi sevecek diye birşey yok.

Dost acı söyler. Yıllardır kanalını takip ediyorum. Kötü çekimler oldu idare ederler ve iyilerde oldu. Buraya atılan videoyu aç ve ilk 15dk'sını izle ne katıyor. Aynı cümle kaç kere tekrar ediliyor, bir bak tamam daha iyisini çekende olmamış ama daha kısa sürede daha etkili bir video olmalı. Herkes bunu bekler.
Bir saatlik bir video yerine mesela parçalara ayrılıp;
1. Bölüm Giriş
2. Bölüm 25-50 lwl arası görevler
3. Bölüm 50-100 lwl arası buildler
4. Bölüm PK arena ...
gibi ilgilisini sıkmadan üzerinde çalışılmış bir video bekliyoruz. Konu güncel SRO Türkiye resmi sunucusu geliyor. Bu emeğe deyecektir.

Bu Youtube a özel içerik değil ama canlı yayında yaptığım bir rehber. Faydalı olabileceğini düşündüğüm için attım dediğim gibi. Açıklamada bunuda yazmıştım. Youtube a özel videolar gelecek zaten. Farklı konsept ve planlarda daha kaliteli içerikler gelecek artık.

Geri