• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Ben en çok moblara takıldım. Slotlar inanılmaz kötü. Kasılabilincek gibi değil bence. He birde Magic Pop da item düşürmek aşırı kolay olmuş. 8D ye kadar tüm silahları 60 taneyle düşürdüm. Bence ya ayar verilmeli yada kaldırılmalı. 500 600 silk e silah setini alsan zaten oyun bitti aşırı hızlı kasıyorsun.

Önemli olan silverle tek tıka girmek. Pre+ olayından acilen vazgeçmeleri lazım. Sırf bu olay bile onlarca oyuncu kaybına sebep olacak.

Önemli olan silverle tek tıka girmek. Pre+ olayından acilen vazgeçmeleri lazım. Sırf bu olay bile onlarca oyuncu kaybına sebep olacak.
be nşahsen bu pre+ dalgasından dolayı vazgeçtim başlamaktan. saçma sapan anketlere göre oyun yapıyorlar. 290 silki preye veren adamda da akıl yok, 300 silk harca 2 ay vıp ol :DD ve 300 silke istediğini al pre ile kendini kısıtlama

Bu kadar Çok Bug varken 4 ekime yetişmesi zor gibi duruyor.
dahada çogu seyi deneyemiyoz + basamıyoz neden elixir düşmüyo denetmiyolar anlamıs değilim.
ve benim güven , şirketin bu olayı yönetebilecekmi konusunda % 70 den %50 ye kadar düştü. Tek benmiyim acaba bu duygulara kapılan..
Private Açılırken betasında bile bu kadar bug olmuyo joymax defolu clienti kakalamış gibi duruyor. yada kurcalaya kurcalaya saglam clienti bozdular^^
editleri yapan sahsı çok merak ediyorum.alt yapı denemesinden baska bişi yapamıyomu ..

dahada çogu seyi deneyemiyoz + basamıyoz neden elixir düşmüyo denetmiyolar anlamıs değilim.
ve benim güven , şirketin bu olayı yönetebilecekmi konusunda % 70 den %50 ye kadar düştü. Tek benmiyim acaba bu duygulara kapılan..
Private Açılırken betasında bile bu kadar bug olmuyo joymax defolu clienti kakalamış gibi duruyor. yada kurcalaya kurcalaya saglam clienti bozdular^^
editleri yapan sahsı çok merak ediyorum.alt yapı denemesinden baska bişi yapamıyomu ..
Ben şuana kadar çok bi bug göremedim. Ufak tefek sıkıntılar ve buglar vardı evet ama rahatca düzelecek şeyler. Betanın amacı bu zaten bugları düzeltmek. Biraz zaman tanımak lazım. Bunun dışında şirkete güven konusunda birşey diyemem BDO da yaptıklarından sonra çokda önyargılı olmamaya çalışıyorum ama akıllanmışlardır artık diye ummak istiyorum ben. Biraz zaman verip görücez neler olduğunu artık. ^^

aga anketle oyun yapılırsa her tarafını düzeltmek gerekir. alıp isroyu kopyalayacaklardı, ne gerek var o kadar kurcalayıp şeyapmaya arkadaş. bu insanlar silk pahalı diye bırakmışlardı al silk de ucuz. pvp servera gitsin eski sistem silkroad isteyen insanlar

bunca private server kurubilen 16+ yas grubu var ise bu şirkette daha etkin biçimde çözebilmeli bugları şu ana kadar 1 hafta olacak gözle görülen bir düzeltme göremedim. benim derdim o şu bug çözüldü diyecegimiz bir konumuz olmadı.

Örnek verim ben webmasterim ve sitelerinde bile eksikler var mesela standart bir saat yok global server acıyosun hangi saate göre güncelleme var diye açıklama yapacaksın sitende..

Ama şu konuda haklarını yemeyim bir çalışma var gecede 2 de bug mesajı atıyorum ve gecenin 2 si olmasına ragmen cevap geliyor yarım saat içinde. ama gözle görünür bir düzeltme daha olmadı.

Hepsi kucuk buglar raporlariz duzeltirler tum buglari 1ay için de duzeltirler

Toplu düzeltecekler veya joymax halledecek heralde, pvp server gibi haritaları öyle kapamak ne çok kötü duruyor H den görevler token veriyor yazıyor vb. Çok eksik var yüksek cap tan çevirme olduğu bariz belli ediyor tam 90 cap e yakışır düzeltme olursa tadindan yenmez

Hala oynamaya devam etmek isteyen var mı? Gerçek açılışta 20 lvl charı olamayacak adamların beta'da havasından geçilmiyor. Hadi oyun mekaniğini, yapısını, buglarını, eksikliklerini geçtik diyelim ama bu kitle oynayan garanti kanser olur. 😅

Onu bende farkettim bu arada. Cidden çok sıkıntılı bir kitle var. Allah sabır versin şimdiden ben tryhard yapmayacağım için çokda önemli değil benim için ^^

Gençler bu aralar trsro discord a birşey yazmayın normal kanal a s.a bile :) şuan şirket evin annesine kızmış ama küçük çocuktan sinirini çıkarıyor gibi:) hata bildir de spam var normal kanala düz mesaj attım özelden lord yarkan uyarı çekti:)

O gün çattı geldi 13 Haziranda sizlere duyurduğum lisans sözleşmesi haberi ile silkroad online topluluğu hiç görmediği ikinci bir hype yakaladı.
Umarım sağlıklı sorunsuz bir oyun keyfi yaşarız şimdiden yiyecek stoklarını yapın akşama hardcore gameplay var 😎

O gün çattı geldi 13 Haziranda sizlere duyurduğum lisans sözleşmesi haberi ile silkroad online topluluğu hiç görmediği ikinci bir hype yakaladı.
Umarım sağlıklı sorunsuz bir oyun keyfi yaşarız şimdiden yiyecek stoklarını yapın akşama hardcore gameplay var 😎
Vay Bee Ne Günlerdi Sayfayı Yenileyip GameGami İle İlgili Yeni Bir Gelişme Var Mı Diye Takip Ederdim 😃

Geri