• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_2b5645f79cf63454a3.png

Merhaba Srolobby Ailesi

Bugün sizlere japanese silkroad oynamak için nasıl üyelik alacağınızı detaylı şekilde anlatacağım.

Öncelikle
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
şu linkten kayıt alanını açın.

Görselde gördüğünüz şekilde bilgileriniz ile alanları doldurun.

mesih0w.png

Kullanıcı sözleşmesini kabul ettikten sonra mailinize Pmang'tan bir mail gelecek mail içerisindeki linke tıklayarak üyeliğinizin kayıt işlemini tamamlayın

Ardından
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
bu alandan üyeliğinize giriş yapın.

Giriş yaparken böyle bir doğrulama sistemi ile karşılaşacaksınız görseldeki kodu girip girişinizi yapın.

jb5tg1t.png

Ardından şöyle bir alan açılacak bu alanda görseldeki işaretli yere tıklayıp oyunun ana websitesine gidin.

qk14kci.png

Her şeyi sorunsuz yaptıysanız görseldeki gibi siteye giriş yapmış olacaksınız.

4vwgnj1.png

Daha sonra ''
'' bu programı indirip bilgisayarınıza kurun.

Eğer bu program kurulu olmazsa oyunu kursanız bile giriş yapamazsınız.

Oyunu İndirmek İçin: Japanese Silkroad - Full Client

İngilizce Media: Japanese Silkroad - English Media

Başka bir konuda görüşmek üzere :cool:

Slm Burak Talimatlardakini Yaparsam Sıkıntısız Login olablirmiyim japan sroda sorun olurmu üyelik filan para ile alınıyor dıye bılıyodum öyle bısey yokmu anlattıgına göre bana biraz yardımcı olablimrisin üyelik konusunda

Slm Burak Talimatlardakini Yaparsam Sıkıntısız Login olablirmiyim japan sroda sorun olurmu üyelik filan para ile alınıyor dıye bılıyodum öyle bısey yokmu anlattıgına göre bana biraz yardımcı olablimrisin üyelik konusunda
Konudaki aşamaları yaptıktan sonra üyeliğini alabilirsin kimseye üyelik için para vermeyin.

@Burak Yoğun Reis herseyı ayarladım oyuna launcherden tıkladıgımda hata verıyor

Demek ki her şeyi ayarlamamışsın önce ''
'' şunu kur clienti açınca hata verir ve direk siteye giriş yapmaya yönlendirir bu verdiğimi kurmadan girmeye çalışırsan giremezsin.

Demek ki her şeyi ayarlamamışsın önce ''
'' şunu kur clienti açınca hata verir ve direk siteye giriş yapmaya yönlendirir bu verdiğimi kurmadan girmeye çalışırsan giremezsin.
o programıda kurdum oyunuda kurdum
ama olmuyor hatada bişetde yazmıyor dil paketi sorunu oldugu icin ????? olarak hersey

İnvalid acces move to home page
şu oyunu bana bi ayarlayalım artık ya :D lütfen

İnvalid acces move to home page
şu oyunu bana bi ayarlayalım artık ya :D lütfen

Bunu demesinin sebebi senin açılan sitede aldığın üyeliğine giriş yapmanı istemesi üyeliğine gireceksin sitede ''Game Start'' yazıyor tıklayacaksın launcher açılır güncellemesini alır daha sonra oyun açılır aşamaları lütfen atlamadan yap zaten bana gerek kalmadan oyuna girebilirsin.

tamam herseyı yapıyorum gamestart diyorum bu seferde ıd pw istiyor
Aldığın üyeliğin ile siteye giriş yap?
Üyelik bilgini girmeden oyun nasıl açılsın japonsro globaldeki gibi client içinde id pw girdiğin bir oyun değil siteden üyeliğine giriş yap ardından game start diyerek oyunu aç.

kaydolma linki gameon linki ama gamestarter olan wemade ondan olmuyor

Son düzenleme:
@Burak Yoğun oyundan ban yersek tekrar geri açtırmak mümkünmü yada tekrardan girmemiz nasıl yapabiliriz :)

phbot jsro açmıyor yeni güncelemed açmiyor cliet geliyor girmiyor yardim edersin internet ıe-tab jsro için
phbot güncellmede önce phbot giriyordu simdi girmiyor cliet bekliyor atıyor

phbot discrod kalanına gir orda testing yerinde yeni bot güncellemesi var onu indir dene

phbot sitesine gir orda var zaten lınk ordan bağlan dediğim yere bak

Geri