• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

iSRO Yeni Başlangıç

tolu22

Daimi Üye
Daimi Üye
Server
İSRO Arges
Merhaba
Uzun zaman sonra bir hesabımın şifresini hatırladım ve girdim. Mail gelen linktede bir sayfaya yönlendirdi. Activate Shard adı altında charlar dizili ve bir tane şey seçmem gerekiyor server anladığım kadarıyla.
Erebus, Hemera, Hyperion, Theia, Philotes, Thetis, neyi seçmem gerek arkadaşlar galiba charın üstündekilerde kaybolacak.

Merhaba. 1 seneden uzun süre hesaba girmeyince pasif duruma düşüyor hesabınız. Aktif etmen lazım. Görünen charları istediğin servere çekebiliyorsun. Ben de 1-2 charıma yaptım uzun süre girmediklerimi. Üstündekiler duruyor ama kasadakiler gidiyor.

Hiçbir sv hakkında da bilgim yok eskiden bi Xain birde Celeus ta oynamıştım

Hiçbir sv hakkında da bilgim yok eskiden bi Xain birde Celeus ta oynamıştım
Sunucu birleşim listesine bakarak eski oynadığınız sunucudaki çarlarınızı bulabilirsiniz;

Sunucu birleşim listesine bakarak eski oynadığınız sunucudaki çarlarınızı bulabilirsiniz;

belki oynayanlar vardır kendi sv'sini tavsiye eder dedimde zaten alayı bitiktir town belli yerlerinde iç içe bir sürü charlar oluyor saçma sapan insanlar çok garipler.

belki oynayanlar vardır kendi sv'sini tavsiye eder dedimde zaten alayı bitiktir town belli yerlerinde iç içe bir sürü charlar oluyor saçma sapan insanlar çok garipler.
Global sürümün yine oynayanı var fakat trsro kadar bireysel oyuncuya denk gelmezsin.
Ben isroda hemerada oynuyorum eğer isro oynamak istersen oraya bekleriz :)

Global sürümün yine oynayanı var fakat trsro kadar bireysel oyuncuya denk gelmezsin.
Ben isroda hemerada oynuyorum eğer isro oynamak istersen oraya bekleriz :)
ben askerdeyken trsro çıkmıştı can atarak bekledim. askerden sonra gireyim dedim kuzen oynuyordu ve 1 ay katlanabilmiştim ben hayatımda silkroaddan bu kadar nefret etmedim trsro sağolsun bunu başardı :D 3 yıl sonra öyle bi girip takılasım geldi şimdi knidos girdim 3 gün dayanabildim galiba 32 lvde charı sattım.
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

@BurakYogun benim chardaki dressler yok olmuş kasaydı yav

Son düzenleme:
ben askerdeyken trsro çıkmıştı can atarak bekledim. askerden sonra gireyim dedim kuzen oynuyordu ve 1 ay katlanabilmiştim ben hayatımda silkroaddan bu kadar nefret etmedim trsro sağolsun bunu başardı :D 3 yıl sonra öyle bi girip takılasım geldi şimdi knidos girdim 3 gün dayanabildim galiba 32 lvde charı sattım.
@BurakYogun benim chardaki dressler yok olmuş kasaydı yav

Uzun süre girmediğin için oynadığın sunucu x iken y ile birleşmiştir xy olmuştur yeni ismiyle bu süreçte 3 ay süre verirler sana eşyalarını yeni sunucu deposuna taşı diye taşımazsan silinir.

Geri