• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

isro yardim edin lutfen

server

Daimi Üye
Daimi Üye
Server
TRSRO Harput
_KRALİCE_X theia isim yazsın carı kaldı sikayet edicem tel numarasi ( 05324076999 ) nerey şikaye derin. Oyu. Girdinizde. İsin MSN atarsin
Karakter Adı: __KRALİCE__X
Karakter Seviyesi: 131
Karakter Rütbesi: BRONET genel
Karakter Jop & Seviyesi: Hırsız 120 joy set lv 120 özelikvar
Karakter Tür: ITEMSIZ FW CHARI CLEANDIR.
Karakterde Extra İtemler: (giysi legend hepsi 13 derece) (Yüzükler legendti 12 derec) (silhalar 3 tanesi 15 derece 13 derec shild
dress - 1 bir tane devil var normal juaor lv 1 depoa normal var
Build: wariror crosbow
Skill Point Miktarı:6454528
Gold Miktarı: ÇOK AZ CLEAN
E-mail Koruması: VAR
Satış Yöntemi & Durum Bilgisi:satiş
Satış Yöntemi: Havale/EFT 2000

numar şikayet ederim yardim edin carı laızm

Ekli dosyalar

• Mozilla Firefox 8.08.2023 11_51_11.png
    Mozilla Firefox 8.08.2023 11_51_11.png
    516.2 KB · Görüntüleme: 18
Forum içerisinde yaptığınız alışverişlerden sizler sorumlusunuz. @server
Aracısız işlem yapmamaya özen gösterin.
Eğer karakterini çaldıysa bunun suçu '' TCK'nin 244/4'üncü maddesinde bilişim sistemine hukuka aykırı müdahale ederek haksız çıkar sağlayanlara 2 yıldan 6 yıla kadar hapis ve 5 bin güne kadar adli para cezası verilmesi öngörülür.''
Gerekli Cumhuriyet Başsavcılığı'na ya da Siber Suçlarla Mücadele Eden Şube Müdürlüklerine şikayet edebilirsin.
Bana resmi makamlardan bilgi vermem konusunda bir belge gelirse şahsın gerekli bilgilerini ilgili makamlarla paylaşırım.

Forum içerisinde yaptığınız alışverişlerden sizler sorumlusunuz. @server
Aracısız işlem yapmamaya özen gösterin.
Eğer karakterini çaldıysa bunun suçu '' TCK'nin 244/4'üncü maddesinde bilişim sistemine hukuka aykırı müdahale ederek haksız çıkar sağlayanlara 2 yıldan 6 yıla kadar hapis ve 5 bin güne kadar adli para cezası verilmesi öngörülür.''
Gerekli Cumhuriyet Başsavcılığı'na ya da Siber Suçlarla Mücadele Eden Şube Müdürlüklerine şikayet edebilirsin.
Bana resmi makamlardan bilgi vermem konusunda bir belge gelirse şahsın gerekli bilgilerini ilgili makamlarla paylaşırım.
. Çok sağoal. E devlet yaplin
Resim var

Karakter çaldığına dair bir iddia var @sbeyaz bu konuda kendini savunma hakkın var eğer böyle bir şey yaptıysan forumdan uzaklaştırılacak ve resmi makamlar hakkında bilgi talep ettiğinde gerekli bilgiler resmi makamlar ile paylaşılacak.
Eğer böyle bir şey varsa benden sana tavsiye sicilini kirletme.

Karakter çaldığına dair bir iddia var @sbeyaz bu konuda kendini savunma hakkın var eğer böyle bir şey yaptıysan forumdan uzaklaştırılacak ve resmi makamlar hakkında bilgi talep ettiğinde gerekli bilgiler resmi makamlar ile paylaşılacak.
Eğer böyle bir şey varsa benden sana tavsiye sicilini kirletme.
Whatsapp konusmalar var

Ekli dosyalar

• IMG_0180.png
    IMG_0180.png
    649.9 KB · Görüntüleme: 17
Abi yarın polise gidiyin. Link. Kayıt yapı. Yolayım varmi
Abi. Forumdan yazdı karakteri varmi dedi. Var edim sonra. Fiyat indirimi yaptim. Alacakti. 2 gün konuştu sonra. Bugünde. Güvendin ona. Iban atın 2 dakika bekle. Yoların. Whatsapp resim silmiş Engel atın arıyorum acmiyor.

Abi yarın polise gidiyin. Link. Kayıt yapı. Yolayım varmi
Abi. Forumdan yazdı karakteri varmi dedi. Var edim sonra. Fiyat indirimi yaptim. Alacakti. 2 gün konuştu sonra. Bugünde. Güvendin ona. Iban atın 2 dakika bekle. Yoların. Whatsapp resim silmiş Engel atın arıyorum acmiyor.
Forumda henüz bir aracı sistemi kurmadım bu yüzden tüm alışveriş işlemlerinizden siz kendiniz sorumlusunuz.
Bir daha parayı almadan karakterine dair bilgileri verme babanın oğlu olsa da önce paranı alacaksın.
İlgili makamlara gidip şikayetini yap beni de süreç ile ilgili bilgilendir.

Banlayım abı Giden gitti. Sağlık olsun. Dilicem. Kendi sicilim Hazar gelsin sağlık olsun Allah biraktin.

Geri