• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

İSRO VE DOLAR KURU :=)

mawi

Daimi Üye
Daimi Üye
Server
TRSRO Knidos
Dolar Bu Hızla Artmaya Devam ederse Yadık Biz ..
7 liraya doğru gidiyo Ve vıp olmak artık asgari ücret alan Çoğu Sro Oyuncusu için İyice Sıkıntı Olmaya Başlayacak Gamegami Gel artık Kurtar bizi Şu Kur farkından :=)

Şimdi Bu Resme Bakıp Keske Sroya Harcadıgım Parayla Gram Altın Alaydım der gibisiniz SessizÇığlıklar Geliyo Kulagıma ^^
Ekran Alıntısı.PNG

Abi benden size tavsiye 5₺ veya 10₺ varsa fazladan cebinizde ibana yatırın hergün ve dokunmayın yatırdığinız paraya 1 2 sene gibi bir sürede ne kadar birikeceğine şaşırsınız 😁
Işimiz gücümüz hep şirketleri zengin etmek 😁

Oyun oynamanın amacı (Kişisel görüşüm!) ; zorlu ve stresli yaşam sürecinde, kendi zevkine zaman ayırmak, bir nebze kendini sevindirmek ve eğlendirmek diye düşünüyorum. Yani stresini atmak, kendini biraz eğlendirmek için harcayacağın 3 kuruş para dert edilmemelidir diye düşünüyorum. (Sözüm oyunu eğlence amaçlı oynayan kişileredir. Kendini oyuna çok kaptıranlar ve rank 1 için uğraşanlara söylemiyorum.) Zaten şu hayatta kendini mutlu edebilmek için kendi zevkine, hobine para yatırmayacaksan yaşamanın, para kazanmanın amacı nedir? (Tabiki bu söylediğim kısım gelirinden arta kalan bütçe ile olacak şeylerdir. Gelirinin hepsini kendi oyun zevkin için yatırmak aptallıktır.)

Oyun oynamanın amacı (Kişisel görüşüm!) ; zorlu ve stresli yaşam sürecinde, kendi zevkine zaman ayırmak, bir nebze kendini sevindirmek ve eğlendirmek diye düşünüyorum. Yani stresini atmak, kendini biraz eğlendirmek için harcayacağın 3 kuruş para dert edilmemelidir diye düşünüyorum. (Sözüm oyunu eğlence amaçlı oynayan kişileredir. Kendini oyuna çok kaptıranlar ve rank 1 için uğraşanlara söylemiyorum.) Zaten şu hayatta kendini mutlu edebilmek için kendi zevkine, hobine para yatırmayacaksan yaşamanın, para kazanmanın amacı nedir? (Tabiki bu söylediğim kısım gelirinden arta kalan bütçe ile olacak şeylerdir. Gelirinin hepsini kendi oyun zevkin için yatırmak aptallıktır.)
Bencede Öyle Olmalı Fazla Kaçırmadan Eğlenmeliyiz

Geri