• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru İSRO S/S Nuker Dressleri

Berat4172

Onursal Üye
Onursal Üye
Server
İSRO Arges
Arkadaşlar SS Nuker Çara Hangi Dressler Yakışır ? General Abshad Dressini Almayı Düşünüyorum Ama Ondan Çok Var Piyasada Farklı Bir Dress (Pek Yaygın Olmayan) Bir Dress Arıyorum Önerileriniz Varsa Belirtin Aşşağıdan :D

1604310076006.png

Son düzenleme:
Ben Carnaval Dress Kullanacam. Kombin yapıp kanatları olmadan. benim için önemli olan sword ve shieldi kapatmayacak bir dress olmalı o bakımdan carnaval

Sanırım Gamegami için soruyorsun, ben oynamayacağım için sana 9 degree çin charlara yakışan bi kombin önerebilirim ve kimsenin kullandığını görmedim (female de head değişebilir, male de arkalık değişebilir.)
SRO[2020-11-03 22-12-59]_76.jpgSRO[2020-11-03 22-17-40]_61.jpg

dark arabian iyidir yukarıda da biri yazmış zaten ama belli ki sen herkeste olmayan bir şey arıyorsun :D. ss nuker'e turkey traditional gider. şuan halloween event var ve wizard costume açık. o da çok tatlı dress ayrıca nuke atıcağın için bi tık konsept yapmış olursun. steam punk sette güzeldir. koyu renk dress olduğu için swordunu ve shieldini belli eder;çarın göz alıcı durur :D. çok güzel dressler var aklıma gelmeyen seç beğen giy :D

Bir sürü dress var insanın kafası karışıyor, oyun başladığında karakter üzerinde deneyip ona göre almak lazım.

Geri