• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru İSRO MU TRSRO MU ?

Voi

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Ben solo oyuncuyum yavaş yavaş kasılıp zevk almak istiyorum oyundan rankta veya başka bişeyde gözüm yok ancak bu oyun para oyunu haline geldiği için hangisine yatırım daha mantıklı olur diye sormak istedim sizce hangisi ?

Ben solo oyuncuyum yavaş yavaş kasılıp zevk almak istiyorum oyundan rankta veya başka bişeyde gözüm yok ancak bu oyun para oyunu haline geldiği için hangisine yatırım daha mantıklı olur diye sormak istedim sizce hangisi ?
Global döviz indeksli olduğu için trsro bizler için daha uygun bir seçenek.

Her ikisinde de üst seviye char yapmak maddiyata bakıyor bu yüzden isro ve trsro arasında bir fark göremiyorum ama seninde böyle bir amacın yokmuş. Yavaş yavaş char kasmak istiyorsan trsro sana göre.

@Dostoyevski exp rate ler çok bozuk diyolar trsro da bu konu hakkinda bilginiz varmi acaba ?
evet trsroda exp rate isroya oranla ortalama 4 kat daha zor. Hatta bazı levellerde 9 kata kadar çıkabiliyor. Yavaş yavaş kasarım diyorsan bu yüzden trsro oynayabilirsin ama bu kadarda zor olmasın diyorsan isro swlerine göz atabilirsin. Belki şubat mart gibi yeni sw açarlar bu durumuda bekleyebilirsin.

Geri