• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru ISRO için Aracılık Hizmeti? ve ByNoGame üzerinden karakter satış

onder

Onursal Üye
Onursal Üye
Server
KSRO 초원길
Isro için aracılık hizmeti sunan bir kurum bulunmakta mı?

Bynogame üzerinden karakter satışı nasıl gerçekleştirilmekte daha önce yapmış olan varsa yardımcı olabilir mi?

Isro için aracılık hizmeti sunan bir kurum bulunmakta mı?

Bynogame üzerinden karakter satışı nasıl gerçekleştirilmekte daha önce yapmış olan varsa yardımcı olabilir mi?
İlk defa duydum o ismi. Eskiden yapan birkaç forum sitesi vardı ama büyük sıkıntılar çıktı. Bıraktılar. Hayırlı olsun diyelim ne alıp satıyorsun ? :D

https://www.srolobby.com/konular/hephaestos-nocturne-warrior-warlock-131-level.1756/ oyundaki karakterimi satıyorum. Aynı sunucu içerisinden alıcı çıkarsa sıkıntı yok zaten çoğu kişi birbirini tanıdığından kolaylıkla alışveriş sağlanabiliyor ama farklı sunuculardan veya farklı oyunlardan gelenler için bu seçenek biraz sıkıntı oluyor o yüzden isro için aracılık hizmeti sağlayan bir kurum var mı diye merak ettim.

https://www.srolobby.com/konular/hephaestos-nocturne-warrior-warlock-131-level.1756/ oyundaki karakterimi satıyorum. Aynı sunucu içerisinden alıcı çıkarsa sıkıntı yok zaten çoğu kişi birbirini tanıdığından kolaylıkla alışveriş sağlanabiliyor ama farklı sunuculardan veya farklı oyunlardan gelenler için bu seçenek biraz sıkıntı oluyor o yüzden isro için aracılık hizmeti sağlayan bir kurum var mı diye merak ettim.
Selam kardeşim, ben hephaeatosun alım-satım whatsapp grubunun yöneticisiyim. Çarını da oyunda görüyordum🤣 diğer serverlarda da çevrem var(hemera, bellona, minerva, tyche, nyx, rhea) birçok kişiyle ticaretimiz oldu. Alıcı bulduğunda eğer bir aracı olursa bana ulaşabilirsin. Gerekli kişileri referans göstererek aracılık yaparız🤗

Geri