• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Gori'deki exchange items ne işe yarar?

muratyagli

Daimi Üye
Daimi Üye
Server
TRSRO Nemrut
Exchange equipment'ten farklı olan bu seçenek nedir? İnternette bulamadım biraz araştırdım da.

1111111111111.jpg

Hayır ya exchange items kısmına eşya koyulamıyor. Kendin dene istiyorsan :D

Dostum bunu gerçekten bende çok merak ediyorum, herhangi bir bilene de daha rastlamadım. Umarım bilen biri çıkarda neymiş öğreniriz.
NOT: Elime ne geçtiyse sürüklemeyi deniyorum ama hiç birini kabul etmiyor.

Arkadaşlar mesela magic pop oynadınız ve kaybettiniz, size bir kutu veriyor. O kutu envanterinizdeyken exchange iteme basarsanız o kutudan size ufak ödüller çıkıyor

Arkadaşlar mesela magic pop oynadınız ve kaybettiniz, size bir kutu veriyor. O kutu envanterinizdeyken exchange iteme basarsanız o kutudan size ufak ödüller çıkıyor
evet onu biliyoruz o olay farklı bir şey. Senin dediğin "Exchange item Exchange Coupon to item", Bizim dediğimiz "Exchange İtem"

Bence Bu Konuyu Geçelim :D Bu Konuda Silkroad'daki A tuşundaki bilinmeyen şeyler gibi (Arap ırkı için yapıldığı ama oyuna getirilmediği düşünülüyor)

Bazı kupon itemleri var, bunları sorduğunuz alana yerleştirdiğinizde kupon içeriğinde ödülleri alıyorsunuz. ISRO'da bildiğim kadarıyla bu item oyunculara açık değil. 4 yıl önceki konu farkındayım fakat forum arşiv değeri taşıdığı için merak edenlere yanıtı paylaşmak istedim.

Screenshot_15.pngScreenshot_16.png

Geri