• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru GLOBAL CHAT VE KÜFÜR

burakcc

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
TRSRO Harput
Silkroad oyununu yıllar öncesinden beri oynamaktayım ama benim çocukluğum dönemimde olmayan ama beni çok rahatsız eden bir durumdan bahsetmek istiyorum. Global chatten edilen küfürler. Cidden bu durum artık midemi bulandırmaya ve sinirlerimi bozmaya başladı. Çünkü ufak yaşında olan yeğenlerimde bu oyunu oynuyor ve bu çocuklar bu insan demeye bile dilimin varmadığı müsveddelerin ağzından çıkan ahlaksız ve mamussuzca edilen küfürleri okuyorlar. Kendileri beş para etmez pislik insanlar onun farkındayım ve onlar için bir kurtuluşta yok ama bu pislik insanlar genç çocuklarıda zehirliyorlar. Gamegami yetkililerinden ricam bu olaya artık el atmaları. Yeter cidden. Ben her akşam anaların bacıların meze tabağı olduğu konuşmaları okumak zorunda değilim. Yöneticiler bu duruma sessiz kaldıkları için bu pislik müsveddelerde bu küfür furyasına aralık merdeven hergün devam ediyorlar. Burdan yetkililere sesleniyorum silk satalım global satılsın bu böyle devam etsin diyorsanız eğer sizinden o küfür edenlerden hiçbir farkınız yok. Ama yok öyle değiliz diyorsanız acil bu duruma bir el atın i.

Silkroad oyununu yıllar öncesinden beri oynamaktayım ama benim çocukluğum dönemimde olmayan ama beni çok rahatsız eden bir durumdan bahsetmek istiyorum. Global chatten edilen küfürler. Cidden bu durum artık midemi bulandırmaya ve sinirlerimi bozmaya başladı. Çünkü ufak yaşında olan yeğenlerimde bu oyunu oynuyor ve bu çocuklar bu insan demeye bile dilimin varmadığı müsveddelerin ağzından çıkan ahlaksız ve mamussuzca edilen küfürleri okuyorlar. Kendileri beş para etmez pislik insanlar onun farkındayım ve onlar için bir kurtuluşta yok ama bu pislik insanlar genç çocuklarıda zehirliyorlar. Gamegami yetkililerinden ricam bu olaya artık el atmaları. Yeter cidden. Ben her akşam anaların bacıların meze tabağı olduğu konuşmaları okumak zorunda değilim. Yöneticiler bu duruma sessiz kaldıkları için bu pislik müsveddelerde bu küfür furyasına aralık merdeven hergün devam ediyorlar. Burdan yetkililere sesleniyorum silk satalım global satılsın bu böyle devam etsin diyorsanız eğer sizinden o küfür edenlerden hiçbir farkınız yok. Ama yok öyle değiliz diyorsanız acil bu duruma bir el atın i.
Bu durumu buradan destek ekibiyle iletişime geçerek çözebilirsiniz;
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ayrıca global veya all chat kısmından edilen küfürler için yaptırım mevcut gördüğünüzün görselini çekip bildirin aşama aşama chat banı yiyorlar

Abicim ben defalarca bu konu hakkında ticket attım.
Fakat konu şu ki benim niçin tek tek bu ss leri atmak zorundayım.
Oyun içinda Faal Bir GM yok mu Kİ
Şurda kaldı 4 tane server.
Adam akıllı 4 kişi bulamıyorlar mı ki bu pislik müsveddelerinin zehirlerini herkese yaymalarına müsade ediyorlar.
Evet konuyu açan arkadaşın dediği gibi GAMEGAMİ yönetici ve alayının amacı para.
Başka hiçbir ailevi yada toplum nezdinde konunun nereye gittiğinin önemi anlamı yok.

Abicim ben defalarca bu konu hakkında ticket attım.
Fakat konu şu ki benim niçin tek tek bu ss leri atmak zorundayım.
Oyun içinda Faal Bir GM yok mu Kİ
Şurda kaldı 4 tane server.
Adam akıllı 4 kişi bulamıyorlar mı ki bu pislik müsveddelerinin zehirlerini herkese yaymalarına müsade ediyorlar.
Evet konuyu açan arkadaşın dediği gibi GAMEGAMİ yönetici ve alayının amacı para.
Başka hiçbir ailevi yada toplum nezdinde konunun nereye gittiğinin önemi anlamı yok.
Demek ki bulamıyorlar oyunun işleyişi veya gm kadrosuyla ilgili bir bilgimiz yok küfürden rahatsız olunuyorsa görselleştirilmesi ve raporlaması gerekiyor ayrıca 4 sunucu kaldı 4 tane adam gibi adam bulun oyun içinde aktif olup temizlesinler diye isteklerinizi de iletin ben buradan bu konuda yardımcı olamam
Ayrıca şirketlerin hepsi istisnasız hepsi para kazanmak için açılır 1 tanesi bile hayrına iş yapmaz

Geri