• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Farklı Premium Türleri için neler yapılabilir?

Sizce oyuna Premium Silver Time eklenmeli mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

sytgkdmr

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
TRSRO Nemrut
Arkadaşlar merhaba,

Silkroadın önceki zamanlarında 3 tip premium satılıyordu ve hepsi oyuna girişte öncelik sağlıyordu. PLUS haricinde Gold ve Silver premium da bulunuyordu. Oyuna giriş yapabilmek için saatlerce bekliyorum ve 4 saatlik giriş için 13 silk vermek mantıksız geliyor.
Öneri olarak Silver ve Gold time premiumun oyuna eklenmesini istedim gerekli yerlere iletildi deniyor.
Sadece oyuna giriş yapabilmek için silver tarzı premiumun oyuna eklenmesini sağlamak için neler yapabiliriz topluluk olarak?

1606509019728.png

Bunun en başta yapılması gerekirdi şimdi getirilemesi kaosa sebep olur zaten ufacık bir açık arayıp karalamak isteyenler ile dolu sunucular 🙃

Bunun en başta yapılması gerekirdi şimdi getirilemesi kaosa sebep olur zaten ufacık bir açık arayıp karalamak isteyenler ile dolu sunucular 🙃
Muhtarım öyle yapacak insanlar bir an önce bırakıp gitmeli şu oyunu. Şayet çok güzel şeyler başarıyor gamegami ah biraz da sunucu kapasiteleri artsa tadından yenmez valla🤣🤣

Tekil oyuncular için mantıklı fakat bu haliyle bile çoğu oyuncunun 2. charında prem + mevcut, silver prem gelirse sanırım artık preliler de sırada beklemeye başlar :D

Silver gelirse pazar karakterleri iyice artar. Sonra uğraş dur server yoğun diye.

Zaten şu halde bile herkes bilgisayarında 2 çar açıyor, o yüzden yine bir değişme olmaz. Sadece daha ucuza olur. Oyuncular için iyi olabilir bir şey

Kesinlikle katılıyorum, belki plus alacak param yok ama silver ya da gold alırım en azından.

Geri