• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru En canlı isro sunucusu hangisi ?

Voi

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Merhabalar private serverlardan sıkıldım trsroya baktım ancak exp rate çok orantısız oyuzden isroda oynamak istiyorum amacım rank girmek filan değil yavaş yavaş kasmak etkinliklere katılmak falan filan solo oyuncusuyum hangi sunucuyu önerisiniz acaba ? Birde solo olarak ne build yapabilirim fikir verirseniz sevinirim.

Merhabalar private serverlardan sıkıldım trsroya baktım ancak exp rate çok orantısız oyuzden isroda oynamak istiyorum amacım rank girmek filan değil yavaş yavaş kasmak etkinliklere katılmak falan filan solo oyuncusuyum hangi sunucuyu önerisiniz acaba ? Birde solo olarak ne build yapabilirim fikir verirseniz sevinirim.
iSROda en son açılan sunucu metis orası diğer bir çok sunuculara göre daha canlıdır.
Eğer ch ise str bow yapabilirsin.
Eğer eu ise rogue bard veya rogue cleric yapabilirsin.

@Burak Yoğun str bowda build öneriniz var mı ?
Private sunuculardaki gibi bir farklı build açma şansın yok.
Bow skillerinin yanında atıyorum 60 cold 80 fire 20 force gibi bir karma yapamıyoruz.
Örnek verecek olursak sen Pacheon kısmını açtın buff için ise fire kısmını açtığın zaman cold ve lightning kısmı açılır.
Force kısmını açmak istersen bu bahsettiğim 3lü buff kısmından vazgeçmen gerekiyor.

Geri