• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Çin ve Avrupa karakter tiplerine yeni tip eklenebilir mi ?

Saldana

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Yeni tip eklenir mi.mevcut tiplerde değişiklik yapılabilir mi cüce eklenebilir sac sakal yada ünlü kişilerin tipleri eklenebilir mi nerden yapılır hangi dosya hangi satırlar teşekkürler

Yeni tip eklenir mi.mevcut tiplerde değişiklik yapılabilir mi cüce eklenebilir sac sakal yada ünlü kişilerin tipleri eklenebilir mi nerden yapılır hangi dosya hangi satırlar teşekkürler
hali hazırda tip değişikliği yapabilen vietnam serverları mevcut fakat şimdilik görünüşü renk olarak değiştirebiliyorlar cüce tipi eklenemez sebebi ise oyundaki karakter iskeletleri bunu karşılamıyor sadece boyutu düşüre bilirler onun dışında silkroadın source code u olmadan oyun içinde değişiklik yapamazsınız

hali hazırda tip değişikliği yapabilen vietnam serverları mevcut fakat şimdilik görünüşü renk olarak değiştirebiliyorlar cüce tipi eklenemez sebebi ise oyundaki karakter iskeletleri bunu karşılamıyor sadece boyutu düşüre bilirler onun dışında silkroadın source code u olmadan oyun içinde değişiklik yapamazsınız
boyutunu nerden değiştirebilirim peki hangi txt dosyası

Mediadan tüm characterdata textlerini çıkartın ardından tümünü açıp CHAR_EU olarak aratın avrupa karakterleri bulursunuz.
karakterleri değiştirmek için hani karakter oluştururken boyut ve kilo seçimi yapıyoruz ya o satır ve stun ordan olabilir çizim yapmadan da nerden nasıl

karakterleri değiştirmek için hani karakter oluştururken boyut ve kilo seçimi yapıyoruz ya o satır ve stun ordan olabilir çizim yapmadan da nerden nasıl
Mantığı aynı değişmen gereken yerlerde aynı.

op0p9ci.png

Mantığı aynı değişmen gereken yerlerde aynı.

op0p9ci.png
Tamamdır hocam deneyip geri dönüş yapayım teşekkür ettim
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Tamamdır hocam deneyip geri dönüş yapayım teşekkür ettim
O sutündaki 3 değeri 2 ye katladım hepsini ama bi değişiklik olmadı ordan olmuyor galiba
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Olmadı o_O(n) 4 yazan sütun 4 kademe büyüklük ayarlanıyor o olabilir ama yapamadım

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    69.1 KB · Görüntüleme: 2
Son düzenleme:
Geri