• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_85ff35f73783cb4601.png

Merhaba Srolobby Ailesi

Bugün sizlere chinese silkroad csro oynamak için nasıl üyelik alacağınızı detaylı şekilde anlatacağım.

Öncelikle
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
şu linkten kayıt alanını açın.

Görselde gördüğünüz şekilde bilgileriniz ile alanları doldurun.

lel4d1y.png

Captcha kısmında işaretli kırmızı alana tıklayın.
Açılan alanda aşağıdaki gibi bir bulmaca çıkacak burayı tamamladıktan sonra kayıt işleminizi tamamlayın.

9nkq56t.png

Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra şu linkten üyeliğinize giriş yapın.

Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bilgilerinizi girdikten sonra açılan alandaki kırmızı yerden en aşağıdaki '' 丝路在线'' kısmı seçiyorsunuz.

pvqt03j.png

Yukarıdaki görselde kırmızı içerisine aldığım Captcha kısmına tıklıyorsunuz.
Açılan ekranda yine bir görselin eksik kısmını tamamlıyorsunuz.

i5rmf8q.png

Burayı da tamamladıktan sonra turuncu alana tıkladığınızda üyeliğinize giriş yapmış olacaksınız.

Daha sonra Chinese Silkroad - Full Client bu konudan oyunu indirip keyfinize bakın.

Başka bir konuda görüşmek üzere.​

Arkadaşlar üyelik alamıyorum ciddi bir şekilde yardımcı olabilecek var mı acaba.
Birde ingilizce media.pk lazım rica etsem yardımcı olur musunuz.

Başkan üyelik almada mail doğrulama kısmına kadar gidiyorum tıklayınca zaman aşımına uğradı yada kimlik kartı bilgileri yanlış diyor kaç tane denediysem olmuyor bir türlü
Çin vatandaşlık bilgileri internette bulunabilen basit şeyler ben yasal olarak şuradan bulabilirsin diyemem o yasal suç olur o yüzden onu kendin çözmen gerekiyor.

Çin vatandaşlık bilgileri internette bulunabilen basit şeyler ben yasal olarak şuradan bulabilirsin diyemem o yasal suç olur o yüzden onu kendin çözmen gerekiyor.
Kral vatandaşlık numarası buluyorum o kısım yeşil tık da oluyor ama mail doğrulamaya gelince ya zaman aşımına uğradı diyor yada kimlik kartı bilgileri yanlış diyor sebebi ne olabilir.

how to register pls help??

where find IDD

merhaba oyuna girerken dc yiyorum herhangi bir onaylanması gereken bişey mi var ?

Server Check döndü bakımda heralde artık clientte açılmıyor.

Bot varmı oyunda aktifmi ben ıd pw girince dc veriyor sanırım oyun açılsında sözleşmeyi bakarım bi ama dün baktım göremedim o kadar

Geri