• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_76f0a5f66ac8a898c8.png

Merhaba Srolobby Ailesi 🙃

Bugün sizlere yine bir resmi sürüm olan china silkroadın clientini paylaşıyorum sorunsuz şekilde indirip kurabilirsiniz.

Full Client İndirmek İçin:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Setup çince olduğu için yüklerken aşağıdaki görsellere bakarak kurabilirsiniz. 🤠

Adım 1

tNd7kU.png

Adım 2

ez8yee.png

@Burak Yoğun baba bide kayıt olma linkini bulsaydın bize biliyosan paylasırmısın bide müsaaden olursa diğer resmı sunucular için detaylı bir tanıtım videoları hazırladım bır tek chınese sro kaldı onuda hazırladıktan sonra bir konu acıp orada paylasabil,rmiyim

@Burak Yoğun baba bide kayıt olma linkini bulsaydın bize biliyosan paylasırmısın bide müsaaden olursa diğer resmı sunucular için detaylı bir tanıtım videoları hazırladım bır tek chınese sro kaldı onuda hazırladıktan sonra bir konu acıp orada paylasabil,rmiyim
Üyeliğim var nasıl üyelik alındığını da biliyorum ama her şeyi yaymanın bir anlamı yok.
Yine de bir üyelik alma ile ilgili konu açarım.

Windows defender kapatıp mı kurmak lazım, bir şey buldu kurduktan sonra ve yükleme bittikten sonra start dediğimde hata verdi

sorry this application cannot run under a virtual machine
hatası alıyorum

Hayır normal girmeye çalışıyorum bu hatayı alıyorum mutli açmaya da zorlamıyorum tek client bu hatayı veriyor.

Son düzenleme:
windows defender'da kurulu klasörünü dışlama yaptım öyle çalıştı ama pc zarar verir mi bi oyun için yakmayalım kendimizi

windows defender'da kurulu klasörünü dışlama yaptım öyle çalıştı ama pc zarar verir mi bi oyun için yakmayalım kendimizi
Oyunu resmi sitesi
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
burada paylaşılan setup dosyası ne ise burada onu paylaştım
Ek bir şey yaptığımız yok size kalmış.

gg_76f0a5f66ac8a898c8.png

Merhaba Srolobby Ailesi 🙃

Bugün sizlere yine bir resmi sürüm olan china silkroadın clientini paylaşıyorum sorunsuz şekilde indirip kurabilirsiniz.

Full Client İndirmek İçin:

Setup çince olduğu için yüklerken aşağıdaki görsellere bakarak kurabilirsiniz. 🤠

Adım 1

tNd7kU.png

Adım 2

ez8yee.png
abi nasıl bir link koyduysan 150 kb indiriyor saniyede asıl internet hızım saniyedee 20mb bu nasıl iş ya bir de nerden kayıt olcaz

Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

abi nasıl bir link koyduysan 150 kb indiriyor saniyede asıl internet hızım saniyedee 20mb bu nasıl iş ya bir de nerden kayıt olcaz
Dostum bence hiç başlama ama ben char kasayım keyfime bakayım diyorsan exp rate fazla olan svler var. 70 ten sonra para yatırmadan oynayamazsın ama onu söyleyim gold bulamazsın ve pot alamazsın.

Geri