• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

BU OYUNU ANCA GAMEGAMİ DÜZELTİR

zelgrade

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
İSRO Arges
1626793703444.png

Herkese merhaba,Öncelikle herkesin kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar ve herkese iyi bayramlar dilerim.
Bildiğiniz gibi TRsronun açılışının 1. yıla neredeyse yaklaştık pek çok etkinlik yaşadık hatta kimimiz istediğimizi alamadık ve oyunu bıraktık fakat TRsro bizim için olmasada SİLKROAD ONLİNE için büyük bir değişim oldu.Oyunun asya pazarından avrupaya tekrar gelmesi yıllardır uyuyan KORE endüstrisinde de büyük bir etki yaratmışa benziyor.Bir çok koreli e-haber sitesinde hala trsro hakkında haberlere rastlamaktayım.Bununla birlikte WEMADE in joymaxtan ayrılma ''sömürme'' politikasından sonra joymaxın isim değiştirerek WEMADEMAX olması, bununla birlikte LİGHTCON adlı ek bir şirket kurarak ellerinde bulunana oyunları geliştirmeye odaklanacaklarını açıklamışlardı.Bu bizlere silkroad ı yeniden geliştirmeye devam edeceleri gibi bir fikir vermişti nitekim bunların doğrulugunu destekleyen bir çok adım görmeye başladık bunlardan en belirgini TRsro ya gelen çöl haritası.Adsız.png

Eğer bu gün ki ksro güncelleme notlarına baktıysanız isro ve ksroya boyutsal çöl haritasının entegre edilmeye çalışıldığı hakkında bir yazı görmüşsünüzdür.Bu ilk başta TRsroya 100 capın gelmesi ile slot dengesini ayarlamak amacı ile kurulmuş bir sistem ve bunu sistemi WEMADEMAX alıp KSRO ve GLOBAL SİLKROAD onlineye kopyalayıp sistemine ekliyor .

Bu sadece bununla sınırlı değil kısa zaman önce TRsroya gelen Job alias change ticket yine bugün gelen güncelleme ile KSRO ve İSROya eklendi.Bir önce ki güncellemede ise VİP sisteminde değişikliğe gidilmişti.Sevgili arkadaşlar bu değişkliklerinin ana sebebi oyunu oynayan kitlenin üzerinde GAMEGAMİ gibi bir şirketin olmasıdır.Sizlerin istek ve görüşlerini kendi ekipleri ile direkt WEMADEMAX a ilete bilen bir şirket var artık.

Bununla birlikte son zamanlarda artan yeni harita mevzusu var söylentilerin çoğunluğu koreli oyun blogları ve Ksro ya '' herhangi bir tarih verilmiyor'' yeni bir harita geliceği kısmında söylentiler var lakin bu söylentilerde ne yazık ki islam ırkı geçmiyor daha çok HEAVEN VE T EKSENİ adlı 2 mekan ismi geçiyor birçok türk arkadaşın söylediği SURİYE haritası hakkında herhangi bir konuya rastlamadım.Bununla birlikte oyuna yeni CAP sisteminin daha yeni hazırlandığı söylenen 140 görevleri gelmeden gelmesini beklemiyorum.Bahsettiğim bu güncellemelerin gelmesinin daha en geç 1-2 yılı bulabileceğini unutmayalım
Umarım WEMADE yıllardır batırdığı oyunu elinden tutup oyun haline tekrar sokar bunun herkesten çok ben istiyorum.Zamanın ne getireceği bilinmez umarım işler bizim istediğimiz şekilde ilerler o zamana kadar herkes için iyi oyunlar dilerim.

Güzel düşüncelerini paylaştığın için teşekkürler :)
Bu yeni map olayı var gelecek bir kaç şey var zamanla paylaşırız ^^

Güzel düşüncelerini paylaştığın için teşekkürler :)
Bu yeni map olayı var gelecek bir kaç şey var zamanla paylaşırız ^^

yeni harita muhabbeti nedir hocam bi özet geçebilir misiniz kısaca bikaç yerde daha okudum ama bilgi bulamadım. Nerden çıktı bu muhabbet yeni harita mı gelecekmiş isroya yoksa trsrodaki boyutsal çölden mi bahsediliyor?

yeni harita muhabbeti nedir hocam bi özet geçebilir misiniz kısaca bikaç yerde daha okudum ama bilgi bulamadım. Nerden çıktı bu muhabbet yeni harita mı gelecekmiş isroya yoksa trsrodaki boyutsal çölden mi bahsediliyor?
Tamamen farklı bir harita olduğuna dair bir kaç söylenti var bahsettiğim şey har hangi bir dungeon değil biliyorsunuz ki silkroad a son yıllarda harita adı altında bir çok dungeon getirildi bahsedilen konu daha çok yeni cap yükseltmesine işaret ediliyor

Geri