• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Bot Sorunsalı

merttokgozz

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
Selam arkadaşlar. Yıllardır sağdan sola savrulduğum, süründüğüm "private server" maceramı noktalamaya ve Trsroya başlamaya karar verdim. Ancak forumdan okuduğum kadarıyla tam randımanlı bir şekilde botu kullanabilen veya kullandığı bottan memnun olan kimse yok. Crackli olarak "bedava" kullandığımız botlarda bile daha iyi bir sonuç alırken üstüne para verip istediğimiz hizmeti alamadığımızı görmek beni biraz şaşırttı. phBot kullanıp sorun yaşamayan veya yaşadığı sorunlara kolaylıkla çözüm bulan biri var mı acaba? Bildiğim kadarıyla sBot da piyasadan çekildi. phBota mahrum kalmışken onun da yarım yamalak çalışacak olması benim gözümü biraz korkuttu. Lütfen tecrübeli ve bilgili arkadaşlar altta yorum olarak bilgilendirme yaparsa sevinirim. Herkese iyi forumlar, expiniz bol olsun..

phBot'ta her hangi kronik bir sıkıntı yok, oyuncuların sıkıntı çekmesinin sebebi mbot ve sbota göre kat ve kat fazla özelliğinin olmasıdır. Çok fazla özellik olduğundan, yaptığın ayarlar başka bir şeyi tetikliyor olabilir. Isro oyuncusu olarak phBotun mantığını sana anlatayım, yüzlerce charın vardır veya sabit bir düzenin olduğunu varsayalım. Bota bir kere ayar yapıp devamlı onu kullanıyorsun. Bunun için mükkemel bir bottur. Senin el ile yapabildiğin veya yağamadığın, aklına gelen veya gelmeyen her türlü ayar mevcut bu yönden başarılı bir bot ve bota güncelleme gelse bile güncelleme yapmadanda dilediğin kadar kullanabiliyorsun.

Sbot olayına gelirsek sitesinde bir bildiri yayımladı fakat bildirimden sonra dahi güncelleme getirmeye devam etti, hala da güncelliyor. Sanırım bildiriyi güncelledi yakın zamanda tekrar geleceğiz tarzı bir konu ile. ISRO'da hala kullanan tanıdıklarım mevcut, o bildiriden sonra oyuna defalarca güncelleme gelmesine rağmen defalarca sbotun yeni sürümleri sitesinde yayımlandı.

phBot öğrenene kadar zulüm, sonrası rahatlık ve diğer botlara döndüğünde çok boşluğa düşüyorsun. İyi yanı artık bir çok kaynak ve danışabileceğin insan var. Ben ilk geçtiğim zamanda youtube da videoları bırak forumlarda konu sayısı bile sayılıydı, resmen ağlaya ağlaya, tek tek her şeyi deneyerek öğrenmiştim. :LOL::ROFLMAO:

Arkadaşın yazdığı yoruma katılmakla birlikte sen ayarları düzgün yaparsan hiç bir sorun yaşamazsın yaptığın ayar başka bir ayarı tetikler o zaman dersin bot bozuldu matematik gibi düşün olayı doğru formülü kullanırsan doğru sonuç alırsın SBOT Kullanan birisi olarak pHbot'u da çok sevdim iki bottan hangisini seçeceğin senin neler yapmak istemene bağlı bu konuda youtube sana gerekli sorularına cevap olur.

ayrıca ücretli botları kullandığın taktirde yaşadığın sorunlarda karşında bir muhattap bulabilirsin mesela pHBot discort kanalına yaz cevap alırsın.

Geri