• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Beyler Sizce iSRO için Soruyorum / SS Nukermi Yoksa Spearmı Sizce Hangisi daha iyi ?

mawi

Daimi Üye
Daimi Üye
Server
TRSRO Knidos
Spear kasmak var aklımda ama defans yüzünden kararsızım biraz

pvp de nasıl olur fazla bilgim yok videolardanda fazla bişi anlasılmıyo sonucta kimse charı yatsada videosunu yapıp koymaz

Sorun Şu Sizce Hangisini kasmalıım spearmı ss nukermi sizce hangisi pvp de iyi olur

140 cap (140 olmayanlarda zaten eninde sonunda oraya ulaşıcak) ve jc planet sunucuları için konuşmam gerekirse (yani yeni açılmış olup hiç alchemy event görmemiş sunucular için) genel olarak charlarda 13-14 degree set, 13 degree acc, 15 degree weapon olduğundan ve sürekli zerklediğinden spear nuker ve SS nuker arasında pek fark olmuyor. Spear nuker bir tık daha emek isteyen bir build onu söyleyebilirim ve oyunculuğunda iyi olması gerekiyor. Benim tavsiyem kararsız olmandan yola çıkarak, SS nuker oynaman hem shield dolayısıyla biraz defans sağlarsın ve oynaması bir tık daha kolay, ayrıca pvp dışında da solo bota salabilirsin SS nukeri. Zaten isro'da artık pvp atılmadığından pvp için build seçmeni önermem.

Speara tamam emek harcicaksiniz doğrudur ama ss nukerde elindeki kalkanın uyduruk olmaması lazım, kalkan zor bulunuyor çok pahalı bir ıtem iki buildinde ayrı ayrı masrafları var ikiside aynı yere varıyor zevk meselesi

Senin İçin S/S Nuker Daha Uygun Gibi Gözüküyor.

Evet Doğru Söylüyorsunuz En iyisi SS olarak Devam etmek. Atlarımız Boşa dememiş En iyi Yol Bildiğin Yoldur Diye

Brsi en az 18 kalkan takmak gerekir. Böyle kalkan yoksa hiç nuker kasma agam.

Usta bana kalırsa ne istiyorsan onu oyna az uz değil belki yıllarca o çarla oyun oynayacaksın. Hangisi hoşuna gidiyorsa onu oyna bence :)

Geri