• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Beyler İSRO'yu yönetseydiniz neler yapardınız ?

En başta bu goldbotçu arkadaşları banlar geçerdim 😂
Daha sonra arabia ırkıni getirip gelen paraları yemekle meşgul olurdum 😂
aynen en önemli noktalara değinmişsin ben ekstra olarak fazla server açardım herkes oyuna istediği zaman 1 saniyede girsin diye ve Arap Irkını getirirken de oyunun orijinalliğini bozmamaya çalışırdım :D

Proxy engellerdim, yeni dungeonlar getirirdim, şu sarı renk parlamayı tekrar mavi olarak ayarlardım, silk fiyatlarını steam'in politikasına benzer bir şey yapıp sabitlerdim, yeni sunucularda (eski sunucularda olduğu gibi) awakenleri yere droplatırdım ve eski sunucularada sarj sistemi getirirdim, rev6 benzeri bir rank oluştururdum ve job sisteminin tekrar aktiflik kazanması adına girişimlerde bulunurdum.

Proxy engellerdim, yeni dungeonlar getirirdim, şu sarı renk parlamayı tekrar mavi olarak ayarlardım, silk fiyatlarını steam'in politikasına benzer bir şey yapıp sabitlerdim, yeni sunucularda (eski sunucularda olduğu gibi) awakenleri yere droplatırdım ve eski sunucularada sarj sistemi getirirdim, rev6 benzeri bir rank oluştururdum ve job sisteminin tekrar aktiflik kazanması adına girişimlerde bulunurdum.
aynen ya bencede sarı renk parlama o kadar da güzel gözükmüyor silah gözükmüyor zaten limon gibi parlıyor

Söylediklerine tamamen katılıyorum, seçim olsa oyum sanaydı :). Sadece şarj sistemini ben şahsen aksine yok sayardım. Proxy - gold botlar konusunu hallettikten sonra bence şarj olmasa daha iyi olur.

az önce Aether de sıra beklerken 110 kişi birden sıradan düştü 'Suphanallah' dedim. sıra beklerken burada takılıyorum yazayyım dedim :D

Geri