• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Aeolus Yeni Warrior Karakterimden Kesitler

onder

Onursal Üye
Onursal Üye
Server
KSRO 초원길
Merhaba,

Yeni warrior karakterimden derleme yaptığım videoyu sizlerle paylaşmak istiyorum iyi seyirler. 130+ hazır levelli, itemli char alıp sürekli botlamaktansa, bi tık daha düşük level karakter alarak kendim görevler yaparak yavaş yavaş 130 level yapmak bu süreçte oyundan keyif almak istedim. Boş bir char aldım bunun nedeni kendime güvenmem, oyundan nasıl para kazanılacağını, ne zaman/ne kadar oyuna yatırım yapacağımı daha öncesinden planladığımdan kaynaklı. Şuan bu chara harcadığım tutarı rahatlıkla alabilirim hatta kar bile yapabilirim.

Aldığım Zaman Karakterin Durmu;
  • 126Lvl STR Warrior/Cleric
  • Hiç görev yapılmamış
  • Skillerde çok eksik vardı
  • Itemsiz bir char
  • Baronet
Şuanki Durumu;
  • 128Lvl STR Warrior/Warlock
  • Görevlerin çoğu yapıldı
  • Skiller FF'lendi ve ekstra SP farmlandı
  • 14D legend weapon, 14D rare set, 13D Rare/Legend 14D magic acc set
  • Count
Ek olarak yeni karakter almak isteyenlere tavsiye vermek isterim;
  • Eski (140Cap) sunucularda karakter almanız.
  • Bir anda max bir char almanızı önermem çünkü kazıklanma olasılığınız daha fazla ve oyunda yapacağınız bir şey kalmıyor. (Orta düzeyli ve boş char alınabilir).
  • 125+ Char alınmasını öneririm (Neredeyse 1-2 vip parasına boş char alınabiliyor, 130+lar daha pahalı ve içindeki itemlere göre fiyat artar).
  • Bilmediğiniz sunucularda char almanızı önermem, öncelikle girip biraz takılmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

bu adam işi biliyor ben de 30 40 gün önce aether de wizard cleric çar aldım setsiz şuan setini tamamladım çok kar ederim ama satmayacağım ilk düzgün levelli eu charım o çünkü

bu adam işi biliyor ben de 30 40 gün önce aether de wizard cleric çar aldım setsiz şuan setini tamamladım çok kar ederim ama satmayacağım ilk düzgün levelli eu charım o çünkü
Bence çok iyi karar vermişsin, 0'dan kasmak zulüm ve çok zararlı :) hadi bakalım senden de ara ara bekliyoruz kesitler ;)

Warrior/Cleric'ten Warrior/Warlock Yapman Daha İyi Olmuş Pvp'de Daha Çok İşine Yarar Partide Zaten Buff Veriyorlar.

Evet oynaması hem daha zevkli, hem pvp'de daha fazla iş yapıyor, hemde kale savaşı job war gibi aktivitelerde setin ne kadar kötü olursa olsun seni bırakmıyorlar screen-ref ve stun için. Ama itemlerim daha iyi olduğu zaman ve 131+ olduğumda Rogue/Warlock çevirmeyi düşünüyorum. Onu oynamasını daha çok seviyorum.

Bu Videoyu Keşke Görmeseydim :D Warrior/Warlock Çar Alasım Geldi Ama Almayacağım :ROFLMAO:

Bu Videoyu Keşke Görmeseydim :D Warrior/Warlock Çar Alasım Geldi Ama Almayacağım :ROFLMAO:
Warlock char çok eğlenceli tavsiye ederim 😅 . Yanlış anlamazsan kendi görüşüm Wiz char belli bir süreden sonra çok monoton oluyor, eğlencesi kaçıyor ancak benim gibi wizzard aşığı falan olmak gerekiyor o bile bi yerekadar :D

Merhaba,

Yeni warrior karakterimden derleme yaptığım videoyu sizlerle paylaşmak istiyorum iyi seyirler. 130+ hazır levelli, itemli char alıp sürekli botlamaktansa, bi tık daha düşük level karakter alarak kendim görevler yaparak yavaş yavaş 130 level yapmak bu süreçte oyundan keyif almak istedim. Boş bir char aldım bunun nedeni kendime güvenmem, oyundan nasıl para kazanılacağını, ne zaman/ne kadar oyuna yatırım yapacağımı daha öncesinden planladığımdan kaynaklı. Şuan bu chara harcadığım tutarı rahatlıkla alabilirim hatta kar bile yapabilirim.

Aldığım Zaman Karakterin Durmu;
  • 126Lvl STR Warrior/Cleric
  • Hiç görev yapılmamış
  • Skillerde çok eksik vardı
  • Itemsiz bir char
  • Baronet
Şuanki Durumu;
  • 128Lvl STR Warrior/Warlock
  • Görevlerin çoğu yapıldı
  • Skiller FF'lendi ve ekstra SP farmlandı
  • 14D legend weapon, 14D rare set, 13D Rare/Legend 14D magic acc set
  • Count
Ek olarak yeni karakter almak isteyenlere tavsiye vermek isterim;
  • Eski (140Cap) sunucularda karakter almanız.
  • Bir anda max bir char almanızı önermem çünkü kazıklanma olasılığınız daha fazla ve oyunda yapacağınız bir şey kalmıyor. (Orta düzeyli ve boş char alınabilir).
  • 125+ Char alınmasını öneririm (Neredeyse 1-2 vip parasına boş char alınabiliyor, 130+lar daha pahalı ve içindeki itemlere göre fiyat artar).
  • Bilmediğiniz sunucularda char almanızı önermem, öncelikle girip biraz takılmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Ben de bellona serverinde 120 lvl warrior cleric çar aldım ve başladım 8 yıl sonra. Ama ondan önce 4 aylık eris serüvenim vardı hüsranla sonuçlanan. Ben de eski serverlara döndüm ve daha çok zevk alıyorum. Arkadaşın dediği gibi eski serverlar daha yoğun ve güzel oluyor. 120 lvl neredeyse clean aldım çarı(12dg legend set ve magic acc, 12dg legend silahı da sevdiğim forumda tanıştığım bir abim verdi). Yüreği güzel insanlar var eski svlerde. Yeni svler daha çok ticaretle uğraşanlar olduğundan aşırı p2w. Ufaktan ben de çarımı düzüyorum güzel içerikler çıkartacağım ben de

Ben de bellona serverinde 120 lvl warrior cleric çar aldım ve başladım 8 yıl sonra. Ama ondan önce 4 aylık eris serüvenim vardı hüsranla sonuçlanan. Ben de eski serverlara döndüm ve daha çok zevk alıyorum. Arkadaşın dediği gibi eski serverlar daha yoğun ve güzel oluyor. 120 lvl neredeyse clean aldım çarı(12dg legend set ve magic acc, 12dg legend silahı da sevdiğim forumda tanıştığım bir abim verdi). Yüreği güzel insanlar var eski svlerde. Yeni svler daha çok ticaretle uğraşanlar olduğundan aşırı p2w. Ufaktan ben de çarımı düzüyorum güzel içerikler çıkartacağım ben de
Aynen öyle eski sunucular her zaman daha iyidi, benimde ilk isro'ya başladığım karakterim orada gerçi o zamanlar sunucunun adı farklıydı ama birleşe birleşe şuan bellona'da (126lvl karakterim var orada da) orası gayet kalabalık. Beklemedeyiz dostum senin de içeriklerini :D (y)

seni de izleriz

Aynen öyle eski sunucular her zaman daha iyidi, benimde ilk isro'ya başladığım karakterim orada gerçi o zamanlar sunucunun adı farklıydı ama birleşe birleşe şuan bellona'da (126lvl karakterim var orada da) orası gayet kalabalık. Beklemedeyiz dostum senin de içeriklerini :D (y)
Hala aktif olarak oynuyorsan orada nick ver takılırz arada görev parti falan

Benim De Flora'da Eskilerden Kalma İnt Bow Charım Vardı Sattım Avrupa Merkezli Sunuculara Geçtim Uzun Zaman Hestia'da Oynadım Hestia Demeter Birleştiği İçin Şuan Aether'deyim

Bence JC Planet (140Cap olanlar) sunucularında oynamak daha mantıklı çünkü diğerlerine nazaran daha yeni olduğundan bir şeyler yapabilme, oyunculara yetişebilme şansın daha fazla ve yatırdığın paranın karşılığını çok rahatlıkla alabiliyorsun. Tamam eski sunucular çok daha kalabalık, çok daha fazla item var fakat max bi charın olmadığı sürece,sunucuda bir özelliğin kalmıyor aynı şekilde aynı şekilde max itemin olsa bile buna ne kadar üstüne yatırım yapsanda standart fiyatları oluyor. Yani sonradan başlayıpta yetişmek çok zor olacaktır.

bence flora feronia gibi sw lerdense aether aeolus kali daha iyi sende öyle diyorsun sanırım

Geri