• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Abnormal execute detected

fabrikakizi92

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
VSRO Hoang_Kim
Baya araştırma yaptım 1 yada 2 kişi yasamis bu sorunu ama çözüm bulunamamıştır. Oyunu yeni indirdim bu hatadan dolayı giremiyorumScreenshot_20200524-132727.jpgScreenshot_20200524-132727.jpg

Silkroad'ı kurduğu program files (x86) kısmında Silkroad'a ait bir klasör varsa temizlemenizi öneririm.
Eğer sorunu hala çözemezseniz setup içerisindeki dosyaları klasör olarak çıkartmanızı anlatan bir rehber paylaşırım 🙃

Silkroad'ı kurduğu program files (x86) kısmında Silkroad'a ait bir klasör varsa temizlemenizi öneririm.
Eğer sorunu hala çözemezseniz setup içerisindeki dosyaları klasör olarak çıkartmanızı anlatan bir rehber paylaşırım 🙃
bende aynı sorunu yaşıyorum ve yapamadım yardımcı olurmusunuz

kardeşim TRsro'da aynı hatayı ben de alıyorum ne yaptıysam düzelmedi. oyuna giremiyorum saatlerdir. var mıdır çözümünü bilen?

Son düzenleme:
Çözümü : Hocam ilk Önce windows defenderi kapat Sonrasında C: gir / Windows / Prefetch gir orda bulunan tüm dosyaları sil.

2 dosya filan silmeyecektir onları atla de.

Sonrasında silkroadı çalıstır düzelecektir.

NOT: SİLECEGİN DOSYALARI MASAÜSTÜNE BİR KLASÖR AÇIP YEDEKLEMEN SENİN İÇİN DÜZELMEZSE TEKRAR YÜKLERSİN.

Sonucu burdan yazarsın hocam.

Silkroad klasörü C'de değildi onu C'ye taşıdım daha sonra senin söylediğin şekilde prefetch içindekileri sildim. sroyu baştan kurdum düzeldi

Geri