• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru 1 PARTİDE SS NUKER İLE WARLOCK NASIL İKİLİ OLUR !

bellammy07

Onursal Üye
Onursal Üye
Arkadaşlar şu kasılmanın doruklarını yaşadığımız şu günleride farklı konularda bilgi edinmek ve bilgimizi farklı insanlarla paylaşma adına sizlere bu konuyu açmak istedim.
1 Parti düşünün o partide İnt Warlock İle Sword Shield Nuker birlikte kasacaklar ve Warlocku zaten biliyoruz ama SS Nukerin de Giant Party kesilirken çok faydalı olduğunu okumuştum.
Sizce de nasıl olur düşüncelerinizi alabilir miyim !

SS nukerin giant party keserken faydalı olmasının sebebi division atabiliyor olması ve giant partynin kendine döndürebiliyor olması. Warlock varken division denemesine gerek yok ve zaten party sağlam ise giant partynin kendisine dönmesine de gerek yok

SS nukerin giant party keserken faydalı olmasının sebebi division atabiliyor olması ve giant partynin kendine döndürebiliyor olması. Warlock varken division denemesine gerek yok ve zaten party sağlam ise giant partynin kendisine dönmesine de gerek yok
o zaman Bendeki Nukeri Spear Olarak mu devam ettireyim. Ben sırf daha seri keseriz diye düşünmüştüm.

Senin tercihin tamamen ama partynin tamamı senin ise benim önerim 1 bard - 1 cleric - 2 warrior - 4 wizz, en hızlı ve en masrafsız kasılma sistemi budur.

Senin tercihin tamamen ama partynin tamamı senin ise benim önerim 1 bard - 1 cleric - 2 warrior - 4 wizz, en hızlı ve en masrafsız kasılma sistemi budur.
Warrioru tek yapıp yerıne Warlock aldım Unıon olarak kasıcaz 1 bow war zaten lure bırde warrıor olcak o sekılde mantıklı mı

Geri