• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Xbow yan build ne olmalı ?

Voi

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Solo olarak kasıcam isroda oynuyorum.Sizce cleric mi bard mı avantajlı olur nedeniyle acıklarsanız sevinirim.

Solo olarak kasıcam isroda oynuyorum.Sizce cleric mi bard mı avantajlı olur nedeniyle acıklarsanız sevinirim.
Tavsiyem yan build olarak bard açmalısın
Bardın sana şöyle bir artısı olur hem speed potu derdin olmaz, hem de gürültü buff'ı sayesinde agresif moblar saldırmadan slotlarda kasılabilirsin.
Bende trsroda rogue / bard olarak oynuyorum solo olarak slotta rahatça kasılıyor.

Tavsiyem yan build olarak bard açmalısın
Bardın sana şöyle bir artısı olur hem speed potu derdin olmaz, hem de gürültü buff'ı sayesinde agresif moblar saldırmadan slotlarda kasılabilirsin.
Bende trsroda rogue / bard olarak oynuyorum solo olarak slotta rahatça kasılıyor.
Peki Giant moblar çiktiğinda nasıl bir yol izlemeliyim phbotla kasıyorum bir ayar varmı acaba işime yarayabilicek.

Peki Giant moblar çiktiğinda nasıl bir yol izlemeliyim phbotla kasıyorum bir ayar varmı acaba işime yarayabilicek.
Ben çok ayarla kullanmıyorum botu o yüzden birşey diyemeyeceğim fakat slot olarak ölmeyeceğin mob seviyelerinde kasmalısın.
ISRO olduğu için sos setini silahınıda veriyor oyun dikkat etmen gereken bir miktar gold alıp vigor bulundur her zaman karakteri slotta destekler biraz.

Geri