• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

TRSRO Güncel Düşünceleriniz

Strike

Daimi Üye
Daimi Üye
Server
JSRO 長安
Evet arkadaşlar selamlar,

Öyle böyle, geldi gelecek, şöyle olsa daha iyi, böyle olsa daha iyi vs. diye diye sonunda açtırdık ve oynamaya başladık TRSRO'yu. Serverlar gerçekten çok kalabalık özelliklede Troya.
İçerde rahat 3500+ kişi var bot charıyla denemeye başlayınca sırada 900+ kişi oluyor sürekli.

Peki şöyle bir oturup bakınca eski düşünceleriniz / şuan ki düşünceleriniz neler?

Mesela kasılmak çok zor dedik öyle böyle bir şekilde istenilen exp miktarlarında düzeltmeye gitmeye zorladık ama şuan bakıyorum daha 1 hafta oldu 60+ oyuncular var. Sanki bunu elletmesek daha mı iyiydi diye düşünmüyor değilim..

GameGami ve TRSRO hakkında doğru dürüst konuşulacak başka bir platform yok gibi, pvp server yancısı forumlar ve facebook grupları hala atıp tutuyor ama tablo aşağıdaki gibi..

YyUp4Q.png

Peki bundan sonra sizce gidişat nasıl olacak?
Avrupa ne zaman gelecek mesela?
Cap yükseltmeleri nasıl olacak?
Serverlar hep şimdi ki gibi kalabalık olur mu sizce?
Yeni serverlar açılır mı?
Özlenilen Silkroad'a kavuştuk mu? (bence kesinlikle kavuştuk, pot parası yok diye kızıyoruz ama yere oturarak can doldurmaktan o kadar keyif aldım ki anlatamam, bu zorluğu bile özlemişim)

Düşüncelerinizi merak ediyorum, buyrun konu altında tartışalım...

Şahsen eunun oyuna 3 ay sonra geleceğini düşünüyorum belki 2 ay bile sürebilir :)
Cap meselesini 6 ay gibi bir sürede yapması gerek her 6 ay her zaman için ideal bir zaman dilimi.
Bildiğiniz gibi 13 haziranda bu forumda sizlere duyuran bendim 5 serverin ''full'' çekmesine bayağı bir katkımız oldu güzel bir reklam hype yaparak bu saatten sonra isro arabia ırkını getirmeden pek oynanabilir durumda değil :)

bence o kadar çabuk gelmez eu ama gelirse sevinenler arasında yer alırım :D

cap için bencede 6 ay gibi bir süre gayet ideal..

artık burasıda isro oraya arabia gelirse mutlaka burayada gelir :D ki zannetmiyorum artık joymaxın onu yapabilecek potansiyelinin olduğunu..

Eu nun en az 6 ay gelmemesi lazım. Açıkcası EU nun gelişi benim bırakmamla sonuçlanacak. Sırf ch ve 90 cap diye oynayan yüzlerce kişi var. Sanmıyorum erken getirsinler. Herkes bi 90 olsun o eski ch pvp lerini bi görelim yaşayalım. Bu günleri özleyen bekleyen çok fazla kişi olduğunu düşünüyorum ben.

Hala iSro oynuyorum. kapalı/açık beta sürümlerini de oynamadım bu yüzden yapacağım yorum ne kadar doğru olur bilmiyorum. Ancak fate/fortune sistemi gelmeden avrupa ırkı daima çin ırkına bariz üstünlük sağlayacaktır. Çin çarların yüksek caplerde avrupa çarlara karşı koyabilmesinin başlıca olayı fate/fortune sistemidir. Avrupa çardan tam verim iyi bir oyunculukla, Çin çardan tam verim sağlam bir setle alınır. Skill sisteminin de iSro'dan bir farkı yok. Bu durumda hiçbir şekilde CH-EU dengelemesi söz konusu olamaz. Avrupa ırkı oyuna gelir; Warriorlar, Daggerlar tek atar, Warlocklar Çinleri parmağında oynatır, Wizardlar FTW'de kan alır, Unique çalarlar bide tahrik etmek için global atarlar. Str Çin oyuncuları party bulamamaya başlarlar, bunca emeğin boşa gittiğini düşünen Çin oyuncuları tüm silkleriyle global alırlar ve oyun yapımcılarına, Avrupa çar oyuncularına bildikleri tüm küfürleri ederler.

Oyuna Avrupa ırkı ile beraber Wheel sistemi gelmelidir. Dengeleme en mantıklı bu şekilde sağlanır.

En başta dediğim gibi oyunu oynamadığım için söylediklerim gerçekleşir mi gerçekleşmez mi bilemem. Hepsi şahsi fikrimdir. "Şunu yanlış düşünüyorsun moruk." dediğiniz yerler varsa ki mutlaka var; yanıtlayarak belirtin, hem fikir alışverişi olsun, hemde bilgilenelim. Herkese iyi oyunlar

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar selamlar,

Öyle böyle, geldi gelecek, şöyle olsa daha iyi, böyle olsa daha iyi vs. diye diye sonunda açtırdık ve oynamaya başladık TRSRO'yu. Serverlar gerçekten çok kalabalık özelliklede Troya.
İçerde rahat 3500+ kişi var bot charıyla denemeye başlayınca sırada 900+ kişi oluyor sürekli.

Peki şöyle bir oturup bakınca eski düşünceleriniz / şuan ki düşünceleriniz neler?

Mesela kasılmak çok zor dedik öyle böyle bir şekilde istenilen exp miktarlarında düzeltmeye gitmeye zorladık ama şuan bakıyorum daha 1 hafta oldu 60+ oyuncular var. Sanki bunu elletmesek daha mı iyiydi diye düşünmüyor değilim..

GameGami ve TRSRO hakkında doğru dürüst konuşulacak başka bir platform yok gibi, pvp server yancısı forumlar ve facebook grupları hala atıp tutuyor ama tablo aşağıdaki gibi..

YyUp4Q.png

Peki bundan sonra sizce gidişat nasıl olacak?
Avrupa ne zaman gelecek mesela?
Cap yükseltmeleri nasıl olacak?
Serverlar hep şimdi ki gibi kalabalık olur mu sizce?
Yeni serverlar açılır mı?
Özlenilen Silkroad'a kavuştuk mu? (bence kesinlikle kavuştuk, pot parası yok diye kızıyoruz ama yere oturarak can doldurmaktan o kadar keyif aldım ki anlatamam, bu zorluğu bile özlemişim)

Düşüncelerinizi merak ediyorum, buyrun konu altında tartışalım...

-Bana kalırsa eu'yu bi kaç servere getirmeli çünkü full çin oynamak isteyen çok insan var ve bir seçenek sunmanız oyuncuyudu tatmin edicektir istediği gibi server değişikliği yapabilir oyunu bırakmadan hangisini seviyorsa oynama şansı olabilir.
-Yeni serverler mutlaka açılacaktır ama cap yükseltmede gelmesi daha iyi olur gibi düşünüyorum
-Bence gayet güzel ilerleyen günler daha da güzel olması dileğiyle...

Geri