• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru SP Kasmak için öneri

onder

Onursal Üye
Onursal Üye
Server
KSRO 초원길
Evet soru çok net ve önerilerinizi bekliyorum. SP Cave görevleri dışında sürekli yapabileceğim sp veren görevler var mıdır? Ayrıca faded bead olayını biliyorum ve sürekli yapıyorum fakat yetersiz o yüzden bana görev lazım

Edem Hangi serverdesin ? Levelin Kaç ?
SP Cave görevi dışında Alexandria Uneqde SP görevi var yanlış hatırlamıyorsam da sınırsız idi kaç moba kaç SP veriyor unuttum ama Uneqlerde sınırsız SP görevi vardı onu alıp yapmayı dene

Edem Hangi serverdesin ? Levelin Kaç ?
SP Cave görevi dışında Alexandria Uneqde SP görevi var yanlış hatırlamıyorsam da sınırsız idi kaç moba kaç SP veriyor unuttum ama Uneqlerde sınırsız SP görevi vardı onu alıp yapmayı dene
100 levelim evet o görevi yapıyorum şuan 300 kesmeye 250sp veriyor.

Evet soru çok net ve önerilerinizi bekliyorum. SP Cave görevleri dışında sürekli yapabileceğim sp veren görevler var mıdır? Ayrıca faded bead olayını biliyorum ve sürekli yapıyorum fakat yetersiz o yüzden bana görev lazım
faded bead olayını anlatır mısın bro benimde yapmam lazım yapamıyorum

Daha önceden 16 lvl de 9 gap bırakılıp bandit camp ta kasılıyordu hala kasan varmı bilmiyorum

45 level nuker çar açıp armor giydireceksin. forgotten worlde her girişinde 8-11 arası faded bead çıkıyor. bunları ana charına aktarıp kullanacaksın. günde 3 kere girebilirsin diye düşünüyorum. Bu da baya bir sp getiriyor.

Arkadaşlar soruyu okduğunuzdan emin değilim, tekrar ediyorum SP Cave ve Faded dışında yapabileceğim bir olay var mıdır? Bunu soruyorum karakterim 100lvl. Faded olayını biliyorum ve devamlı yaptığımı beyan ettim.

Arkadaşlar soruyu okduğunuzdan emin değilim, tekrar ediyorum SP Cave ve Faded dışında yapabileceğim bir olay var mıdır? Bunu soruyorum karakterim 100lvl. Faded olayını biliyorum ve devamlı yaptığımı beyan ettim.

Pardon kardeşim dikkatli bakmamışım :)

Geri