• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_352795f91c1e8440da.png

Merhaba Srolobby Ailesi

Bugün sizlere sbotun silkroad online türkiye için olan test sürümünü paylaşacağım

Arkadaşlar sbotun hiçbir trsro için olan crackli botunu asla kullanmayın.
Bu konuda paylaşılanlar shivanın yayınladığı resmi test sürümüdür bu konuda paylaşılan link dışındaki botlara itibar etmeyin!

Botun testing sürümü
TRSRO v1.2.18:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Botun stabil sürümü
TRSRO v.1.0.38:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Aşağıdaki linklerde skillerin şablon olarak ingilizce isimleri ve görselleri mevcut bakarak yapabilirsiniz.

Bicheon - Heuksal - Pacheon Skill İsimleri:

Cold - Lightning - Fire - Force Skill İsimleri:

Yeni sürümleri çıktıkça konuya eklenecektir ;)

bot kullanıcı adını ve şifresini yazıyorum kabul etmiyor

bot kullanıcı adını ve şifresini yazıyorum kabul etmiyor
Bu bot paralı sürümüdür. Öncelikle sbotu satın almanız gerekmektedir. Ücreti 5€.
Size sbot yerine phbot tavsiye ederim silkroad online türkiye için phbot sürümü yayınlandı oda haftalık 1$.

Bu bot paralı sürümüdür. Öncelikle sbotu satın almanız gerekmektedir. Ücreti 5€.
Size sbot yerine phbot tavsiye ederim silkroad online türkiye için phbot sürümü yayınlandı oda haftalık 1$.
Test sürümü diye paylaşınca ücretsiz sandım :)

Merhaba Srolobby Ailesi 🙃

Bugün sizlere sbotun silkroad online türkiye için olan test sürümünü paylaşacağım. :cool:

TRSRO v1.0.0 :

Yeni sürümleri çıktıkça konuya eklenecektir. ;)
Bot-cave.net adresinde bu sürümü göremedim. Ayrıca link paylaşabilir misiniz?

Bot-cave.net adresinde bu sürümü göremedim. Ayrıca link paylaşabilir misiniz?

İndirme linkini kontrol edin lütfen.
Sbot satın almazsanız paylaşılan bölümü göremezsiniz.
Konu Linki:

Bot son sürüme güncellendi.

Geri