• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Phbot toplamıyor

bibliyorlar

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
TRSRO Nemrut
Merhaba arkadaşlar çok araştırdım ama çözümünü bulamadım.
Toplama ayarlarını yapıyorum, videolarını defalarca izledim ama yine toplamıyor.
Partiye girince toplamaya başlıyor. Partiye girmeyince toplamıyor.
Mesela mob kesince gold düşüyor belli bir süre sonra tüm oyuncular toplayabiliyor ya, anca o zaman topluyor mobu keser kesmez toplamıyor.
Değişik senaryolar denedim
-parti eşyalarını toplayı kapattım vs yine olmadı.
Ayarlarım bu şekilde düşen tüm itemleri toplatma, gold toplatma işaretli.
Birinci charım sürekli pt de olduğu için onda da aynı sorun var mı bilemiyorum.

Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Hocam muhtemelen siz stabil sürümü kullanıyorsunuz. Çünkü şuan ki bende çalışan sürümle sizdeki sürümün ayarlarında farklılık var. TRSRO için testing sürümü indirmeniz gerekiyor.

Edit : Bu arada TRSRO oynuyorsunuz öyle değil mi :)

Hocam muhtemelen siz stabil sürümü kullanıyorsunuz. Çünkü şuan ki bende çalışan sürümle sizdeki sürümün ayarlarında farklılık var. TRSRO için testing sürümü indirmeniz gerekiyor.

TRsro testing sürümü hocam buda. Olmadı tekrar indirip temiz kurulum yapayım bide öyle deneyeyim
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Teşekkürler hocam temiz kurulum yapınca düzeldi eski sürümde kaldı sanırım ondan sapıttı :D

Son düzenleme:
bendede snow flakelerı toplamıyor yenı surum nerden ındırcez ?

TRsro testing sürümü hocam buda. Olmadı tekrar indirip temiz kurulum yapayım bide öyle deneyeyim
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Teşekkürler hocam temiz kurulum yapınca düzeldi eski sürümde kaldı sanırım ondan sapıttı :D
Sizdeki testing sürümü değil, ayarlardan belli.
Şuradan son sürüm test sürümünü indirip deneyin

direk indirme linki isterseniz bot:

şu da navmesh dosyası bot engellere takılmadan kassın istersen:

önce botu kur sonra da navmesh dosyasını botun olduğu klasöre at.

Beyler bende son sürüm yüklü fakat gold toplamıyor. Aynı sıkıntı var herşey ayarlı

Geri