• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Phbot oto script ile kasma bölgesine gitmesi Hk.

Andromeda

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Selamlar,

Phbotta uneq'lerde bir koordinata botu ayarladım. Şehir merkezi olarak Downhang'a kayıtlı char. Dw den Alex'e ışınlanırken önce Jangan'a gidiyor, sonrada alex kuzey'e ışınlanıyor. BUrada jangandan hem daha pahalı oluyor (hotandan daha ucuz) hemde alex kuzey yerine güneye gitse slot'a daha hızlı gidecek. Dw çok önemli değil ama alex kuzey-güney meselesi biraz sorun oluyor.... :(

Kuzey'den gelirken çok fazla goldbot'un pt moblarının saldırısına uğrayıp yolda ölüyor.

Burada kuzey'e değil de güney'e ışınlanma şansı var mı acaba ? Varsa phbotta nasıl ayarlayabilriim acaba ?

Konuya dair bilgisi olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim.

Herkese iyi günler, iyi oyunlar dilerim.

Selamlar,

Phbotta uneq'lerde bir koordinata botu ayarladım. Şehir merkezi olarak Downhang'a kayıtlı char. Dw den Alex'e ışınlanırken önce Jangan'a gidiyor, sonrada alex kuzey'e ışınlanıyor. BUrada jangandan hem daha pahalı oluyor (hotandan daha ucuz) hemde alex kuzey yerine güneye gitse slot'a daha hızlı gidecek. Dw çok önemli değil ama alex kuzey-güney meselesi biraz sorun oluyor.... :(

Kuzey'den gelirken çok fazla goldbot'un pt moblarının saldırısına uğrayıp yolda ölüyor.

Burada kuzey'e değil de güney'e ışınlanma şansı var mı acaba ? Varsa phbotta nasıl ayarlayabilriim acaba ?

Konuya dair bilgisi olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim.

Herkese iyi günler, iyi oyunlar dilerim.
şehir script'ini kendin çizebilirsin nereden nereye hangisine ışınlayacağını seçebilirsin bildiğin üzere slotlar için script çiziyoruz veya dw şehrinden script başlatıp o kastığın yere götürebilirsin kendin ışınlanmaları ayarlayarak böyle çözebilirsin.

hmm anladım, kasılma bölgesine gidene kadar bir script çizmem gerekiyor öyleyse. Oto şehir scripti hoşuma gidiyordu :D teşekkür ederiim bunu bir ayarlayayım (Y)

hmm anladım, kasılma bölgesine gidene kadar bir script çizmem gerekiyor öyleyse. Oto şehir scripti hoşuma gidiyordu :D teşekkür ederiim bunu bir ayarlayayım (Y)
şehir scripti varya o kullandığın oto onu değiştirebilirsin ama onu yapacağına otomatik herşeyini alsın sadece dw ise şehrin dw yerinden kendin gideceğin yere kadar script çiz oradan şehir scriptini tamamlar gelir ortaya oradan senin scriptin devreye girer ve devam eder.

Geri