• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

phBot Mirror Job Görevi Sırasında Peti Kapattırıp Relog Attırma ??

onder

Onursal Üye
Onursal Üye
Server
KSRO 초원길
phBot ile mirror da job leveli kasıyorum her şey sıkıntısız ve seri bir şekilde oluyor. Tek sorun relog zamanı geldiğinde return kullanamıyor bunun sebebi kervan petinin açık olması şimdi ben bu sorunu nasıl çözebilirim. İsteğim relog zamanı geldiğinde peti kapatsın ve return bassın zaten kalan işleri kendisi bot halleder.

phBot ile mirror da job leveli kasıyorum her şey sıkıntısız ve seri bir şekilde oluyor. Tek sorun relog zamanı geldiğinde return kullanamıyor bunun sebebi kervan petinin açık olması şimdi ben bu sorunu nasıl çözebilirim. İsteğim relog zamanı geldiğinde peti kapatsın ve return bassın zaten kalan işleri kendisi bot halleder.
1 hafta önceye kadar peti kapatıyordu return atıyordu da phbot güncellendikten sonra peti kapatmamaya başladı sitesine konu açtım cevaplayan olmadı

1 hafta önceye kadar peti kapatıyordu return atıyordu da phbot güncellendikten sonra peti kapatmamaya başladı sitesine konu açtım cevaplayan olmadı
Umarım en yakın zamanda düzeltirler çünkü ayarlar kısmında da böyle bir ayar yok yani bi türlü çözemedim.

arada bakıp peti kendin kaldır yada zaten pot bitince ölüyor şehre gidiyor çhar ben öyle idare ediyorum :))

Şu an takıldı peti kaldıramadığı için olduğu yerde relog yaptı ve bar patladı :(

Geri