• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru kasılma alanı ve görevler

LEVEL

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
uzun zaman sonra silkroad online (isro) ya bir char satın alarak geri döndüm ama yeni haritada nerde kasılmalıyım hangi görevi almalıyım gibi birsürü soru işaretim var 130 lvl spearım var hedefim 134 yapmak tavsiye ve önerilerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler...

uzun zaman sonra silkroad online (isro) ya bir char satın alarak geri döndüm ama yeni haritada nerde kasılmalıyım hangi görevi almalıyım gibi birsürü soru işaretim var 130 lvl spearım var hedefim 134 yapmak tavsiye ve önerilerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler...
oyun 140 cap fakat maalesef 131-140 görevleri aktif değil kapalı yapabileceğin görevler sınırlı baghdad, kirk, phantom desert ve arabia coast bölgesinde sınırlı sayıda görev var bunları bitirdiğinde yapman gereken pandora ve ms ile kasılmak global yönetim oyunla o kadar ilgisiz alakasız ki 10 seviye güncelleme getirdiği oyuna içeriğini aktif etmedi insanların 140 olmasını istemedikleri için

kesinlikle 140 olmak şu durumda çooookkk zaman alır hiç gerek yok son limit 135 gibi düşünüyor insanlar şuan bende dahil bağdat ve diğer söylediklerinize bakacağım şuan mirrorda 120 liklerde kasılmaya bıraktım akşama bağdata bakacağım bir de oyunda set olarak yardımcı olabilecek birileri var mıdır 17 magic set bakıyorum hemera serverinde kasılırken problem olmasın istiyorum.

kesinlikle 140 olmak şu durumda çooookkk zaman alır hiç gerek yok son limit 135 gibi düşünüyor insanlar şuan bende dahil bağdat ve diğer söylediklerinize bakacağım şuan mirrorda 120 liklerde kasılmaya bıraktım akşama bağdata bakacağım bir de oyunda set olarak yardımcı olabilecek birileri var mıdır 17 magic set bakıyorum hemera serverinde kasılırken problem olmasın istiyorum.
Set olarak bilmiyorum oyun goldu satın alıp stalları gezmen gerekiyor

tamamdır teşekkürler :)
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Set olarak bilmiyorum oyun goldu satın alıp stalları gezmen gerekiyor
farklı bir konu ama silkroad box almayı düşünüyorum c join ile alınıyor benim hesabım jcplanet j coin alabiliyorum yani silkroad box alamıyor muyum ben ?

Son düzenleme:
Geri