• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

jsro'da lucky boxları nasıl iteme çeviririz?

fingolfin19

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
merhaba, jsro'da bildiğiniz gibi luxky boxları toplayıp gm'ye ticket açtığınızda legend 15 dg ve ya istediğiniz bir itemi size gönderiyor. Yani böyle bir şey varmış. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mıdır? Kaç tane lucky box gerekiyor ve gm'ye ticket nasıl atılır ve ya açılır. siteye baktım ama hiç böyle bir uzantı göremedim. Şimdiden teşekkürler.
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

cevabı buldum. şöyleki 50 lucky box biriktirmeniz gerekiyor. bunun karşılığında istediğniz 15 dg çin avrupa armor, weapon,acc isteğinizi seçebiliyorsunuz. 500 tane biriktirirseniz 550 tane biriktitiseniz tüm seti 15 dg legend dizebilirsiniz. tabi clean geliyor itemler.

gelelim ticket açmaya. öncelikle siteyi ingilizceye çevirmeniz gerekiyor. daha sonra görseldeki işlemleri yaptıksan sonra çarşamba günü bakımdan sonra size itemleri veriyorlar.

hangi itemi istediğinizi japonca yazmanın lazımmış ben ilk olarak ingilizce yazdım cevap olarak japonca yazarsanız yardımcı olabilir dediler. japonca isteğinizi şöyle yapıyorsunuz. translateden türkçe - japonca çeviriyi açıp 50 lucky box karşılığında şu itemi istiyorum yazın çıkan 2 çeviriyi de kopyalayıp ilgili yere yapıştırın.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    361.8 KB · Görüntüleme: 11
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    252.6 KB · Görüntüleme: 11
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    190.3 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Geri