• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Bot Hiçbir Tepki Vermiyor

rachid

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
Merhabalar herkese iyi forumlar ve iyi oyunlar,

PhBotta canımı çok sıkan bir durum oluşuyor, DC yersem veya oyunu tekrar başlatırsam bir takılma oluyor, kayıt bölümünde bot başlatıldı diyor ama sadece phBotun paneli geliyor client açılmıyor. Phbot panelinde de şunlar yazıyor,

[15:59:56] Twitter: twitter.com/projecthax
[15:59:56] Facebook: facebook.com/projecthax
[15:59:56] Discord:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

[15:59:56] Güncelleme: Tüm güncelleştirmeler atlanıyor
[15:59:59] Giriş yapıldı
[15:59:59] iSRO/SilkroadR/vSRO/cSRO SilkroadR için 16 gün kaldı
[15:59:59] Harita: Harita devre dışı bırakıldı
[16:00:03] Veri yükleme durumu: 100%

Bir süre sonra ise kapanıp tekrar açılıyor, bunların dışında herhangi birşey yazmıyor. Bilgisayarımı kapatıp açtığımda ise bu sorun düzeliyor. Görev yöneticisiden kontrol ettiğimde herhangi bir clientde gözükmüyor. Sorunu anlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz? Gece falan DC yediği zaman takılıp kalıyor oyun. Bilgisayarımı reslemek zorunda kalıyorum.

Merhabalar herkese iyi forumlar ve iyi oyunlar,

PhBotta canımı çok sıkan bir durum oluşuyor, DC yersem veya oyunu tekrar başlatırsam bir takılma oluyor, kayıt bölümünde bot başlatıldı diyor ama sadece phBotun paneli geliyor client açılmıyor. Phbot panelinde de şunlar yazıyor,

[15:59:56] Twitter: twitter.com/projecthax
[15:59:56] Facebook: facebook.com/projecthax
[15:59:56] Discord:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

[15:59:56] Güncelleme: Tüm güncelleştirmeler atlanıyor
[15:59:59] Giriş yapıldı
[15:59:59] iSRO/SilkroadR/vSRO/cSRO SilkroadR için 16 gün kaldı
[15:59:59] Harita: Harita devre dışı bırakıldı
[16:00:03] Veri yükleme durumu: 100%

Bir süre sonra ise kapanıp tekrar açılıyor, bunların dışında herhangi birşey yazmıyor. Bilgisayarımı kapatıp açtığımda ise bu sorun düzeliyor. Görev yöneticisiden kontrol ettiğimde herhangi bir clientde gözükmüyor. Sorunu anlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz? Gece falan DC yediği zaman takılıp kalıyor oyun. Bilgisayarımı reslemek zorunda kalıyorum.

Bot ayarlarını başka biryerden mi kopyaladın?

Bot ayarlarını başka biryerden mi kopyaladın?
Hayır kendim hazırladım, yani normalde hiç bir problem yok, sadece dc yediği zaman tekrar girmeye çalışırken oluyor. İnternet kısa bi kopup geliyor, tekrar bağlanmaya çalışırken bu sıkıntı oluyor. Hatta manager'de "Kayıt" sekmesinden bakıyorum sürekli başlatıldı başlatıldı diye üst üste bilgi akıyor ama bot başlamıyor.

sro client.exe bug a girmiş olabilir. tüm clientları kapat. tekrar dene

Geri