• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

mawi

Daimi Üye
Daimi Üye
Server
TRSRO Knidos
Ekran Alıntısı.PNG

Resimde de gözüktüğü gibi Bu itemler Bagdat Dungeona Giriş hakkı veriyor ama 1 kere mi yoksa gün boyu girmeyemi saglıyor tam olarak anlayamadım biri açıklayabilirmi Tşkler.
Hem Bu konuda bilgi sahibi olmayan arkadaslar için yardımcı olabilir bu konu

Ekli dosyayı görüntüle 111

Resimde de gözüktüğü gibi Bu itemler Bagdat Dungeona Giriş hakkı veriyor ama 1 kere mi yoksa gün boyu girmeyemi saglıyor tam olarak anlayamadım biri açıklayabilirmi Tşkler.
Hem Bu konuda bilgi sahibi olmayan arkadaslar için yardımcı olabilir bu konu

Hacım bunların olayı sınırsız girmeni sağlamasıdır.
Yani bende 50 tane bu ticket olduğunu farz edelim bir kere normal bağdat dungeon girdim normal şekilde bu ticketler ile o girişi sıfırlıyorum ve tekrar girebiliyorum bağdat dungeon içerisine. Mantığı bu

Yani Gün içinde 3 defa giriş hakkımız var Dungeona.
Bu İtemlerden birini alıp tıkladığımızda 3 defa daha veriyo Giriş için doğrumu anlıyorum.

Peki Bu item aynı görevi yapıyorsa Bu kadar silk farkı neden var acaba 2 item arasında birinde 1 diğerinde 2 adet ama silk farklı fazla Kafamı karıştıranda bu aslında :unsure:
Yada Ben hala Anlamadım Bu da olasılık :eek:
Tşkler Bu arada Hızlı Cevap İçin.

Yani Gün içinde 3 defa giriş hakkımız var Dungeona.
Bu İtemlerden birini alıp tıkladığımızda 3 defa daha veriyo Giriş için doğrumu anlıyorum.

Peki Bu item aynı görevi yapıyorsa Bu kadar silk farkı neden var acaba 2 item arasında birinde 1 diğerinde 2 adet ama silk farklı fazla Kafamı karıştıranda bu aslında :unsure:
Yada Ben hala Anlamadım Bu da olasılık :eek:
Tşkler Bu arada Hızlı Cevap İçin.

Silk farkını bilemem fakat dediğim gibi bağdat dungeon veya fgw gittiğinde her gidişini sıfırlıyor sende elindeki silk iteminin miktarı kadar gidebiliyorsun :)

Geri