• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Açılan Pazar'ın Tekrar Kapanmaması Hk.

Andromeda

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Selamlar,

Phbot ile login olduktan sonra, downhang'da pazarları dolaşırken bazen pazar açık kalıyor. Ne yaparsam yapayım asla pazar kapanmıyor, return atılmıyor, npc'lere girilmiyor, yere tıklayarak X'e tıklayarak Botu başlatarak, bottan haritadan komutla yürütmeyi dahi denedim. Ama hiç birinde sonuç alamadım. Bu durum ile ilgili sadece bir kez Hotan'da ışınlanma alanına yakın iken başka bir şehre ışınlan diyerek kurtulmuştum. Ama uzak yerdeyken bu seçenek kullanılamıyor malesef... Benzer bir senaryo yaşayan ve buna dair çözüm yolu bulmuş olan kimse var mı acaba ?

Çok can sıkıcı olabiliyor...

Teşekkürler, iyi forumlar dilerim.

Selamlar,

Phbot ile login olduktan sonra, downhang'da pazarları dolaşırken bazen pazar açık kalıyor. Ne yaparsam yapayım asla pazar kapanmıyor, return atılmıyor, npc'lere girilmiyor, yere tıklayarak X'e tıklayarak Botu başlatarak, bottan haritadan komutla yürütmeyi dahi denedim. Ama hiç birinde sonuç alamadım. Bu durum ile ilgili sadece bir kez Hotan'da ışınlanma alanına yakın iken başka bir şehre ışınlan diyerek kurtulmuştum. Ama uzak yerdeyken bu seçenek kullanılamıyor malesef... Benzer bir senaryo yaşayan ve buna dair çözüm yolu bulmuş olan kimse var mı acaba ?

Çok can sıkıcı olabiliyor...

Teşekkürler, iyi forumlar dilerim.
bunun çözümü çok basit
görselde anlatıyorum eğer botun türkçe ise yine anlatayım. botunu açıyorsun

Stall/Tezgah = Exit/Çıkış'a basıyorsun ve oyun içi stalldan çıkıyorss.png

Geri