• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru 150 Cap Ve 16Dg Gelirse Ne Yapacağız ?

Berat4172

Onursal Üye
Onursal Üye
Server
İSRO Arges
150 Level Olmak 40 Yıldan Aşağı Sürmez 150 Cap Gelirse Ne Yapacağız Biz Hiç Anlamadım
16Dg Gelirse 13-14 Dg İtemler Stalllarda Görülmeye Başlanır
Karamsar Bir Tablo Değil Mi Sizce De Yorumlarınızı Bekliyorum

150 Cap geleceğini düşünmüyorum. Eski sunucularda zaten 13 degree çok fazla, 14 degree ise makul miktarda mevcut. 16 Degree gelirse item konusunda bir artış olacağını düşünmüyorum yani piyasa şuan nasılsa öyle devam eder. Sadece lambada 14degree item düşme levelini 131den 120+ ya çekilirse olabilir veya 131-140 arası günlük görev getirilerek itemde artış sağlanabilir.

İçimden Geçeni Söylim Ne zamandır Uptade gelmedi Sağlam bir Legend uptade için bir hazırlık var bence. Buna Artık islam ırkımı dersiniz. 16 degre mi dersiniz az buçuk arastırmıstım kaç levele kadar sro olacagını bence bu tamamaen tahmin. 160 Lv 17 degrede Jubileyi yapar Oyun. Çünkü India ve İslam Irkları piyasada yok daha^^
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

İçimden Geçeni Söylim Ne zamandır Uptade gelmedi Sağlam bir Legend uptade için bir hazırlık var bence. Buna Artık islam ırkımı dersiniz. 16 degre mi dersiniz az buçuk arastırmıstım kaç levele kadar sro olacagını bence bu tamamaen tahmin. 160 Lv 17 degrede Jubileyi yapar Oyun. Çünkü India ve İslam Irkları piyasada yok daha^^
Çokmu Fantastik Oldu Düşünceler Bilmiyorum ama Yakında Sağlam Bir Uptade Gelcek bUNA eMİNİM.

Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:
Kim 160 Level Olacak :D

Geri